Oneplus представить більш доступну lite-версію бездротових навушників buds pro

15

Хоча tws-навушники oneplus buds pro отримували чимало позитивних відгуків з моменту їх випуску, модель доступна не всім користувачам, оскільки коштує від 149 доларів. Для тих, хто хоче заощадити, але отримати досить якісний звук, виробник випустить спрощену версію.

Sammobile.com

За даними макса жамбора (max jambor), що представляє портал all about samsung і відомого публікацією достовірних витоків про продукцію oneplus з власних джерел, виробник працює над новою tws-моделлю з системою активного шумозаглушення. За словами жамбора, навушники будуть “своєрідним lite-варіантом buds pro”.

1+ is working on a new – lower priced – pair of headphones with anc. Some sort of lite edition of the buds pro i really like the buds pro so i am curious what those cheaper ones have to offer

— max jambor (@maxjmb) august 30, 2021

Не виключено, що модель представлять ще до кінця поточного року. Очікується, що ціна новинки буде проміжною в порівнянні з oneplus buds і oneplus buds pro-ймовірно, новинка буде коштувати близько 100 доларів і в цьому ціновому сегменті вони будуть конкурувати з pixel buds a або nothing ear 1.

До речі, компанія ще не представила наступників навушників своєї бюджетної серії oneplus buds z. Не виключено, що нова модель призначена якраз для їх заміни.