Oppo спробує вивести на ринок власні процесори в 2023 році

33

За даними nikkei asian review, китайська компанія oppo натхненна колишнім успіхом huawei на ринку смартфонів, який в чималому ступені був обумовлений наявністю у китайського гіганта процесорів hisilicon власної розробки. З 2019 року oppo розробляє власні процесори і залучає для цього фахівців з досвідом роботи в qualcomm і mediatek по всьому світу.

джерело зображення: oppo

Очікується, що oppo розродиться власними процесорами для флагманських моделей смартфонів до 2023 року, і випускати їх на її замовлення зможе tsmc, використовуючи актуальний на той момент 3-нм техпроцес. За іншими даними, якщо розробка процесорів oppo затягнеться до 2024 року, то замовлення китайської компанії потраплять у другу чергу після apple і intel.

Власні процесори для смартфонів пропонують apple, samsung і, з недавніх пір-google. Китайська компанія xiaomi відповідний досвід отримала ще в 2017 році, але пізніше зосередилася на процесорах для обробки зображень. Історію huawei можна було б вважати успіхом, якби не американські санкції, які позбавили її можливості випускати сучасні процесори з передової літографії на потужностях підрядників.