Опубліковано нове геймплейне відео forza horizon 5 від ign

64

Лічені дні залишаються до виходу головної гоночної гри цього року-forza horizon 5 від microsoft і playground games. Видання ignопубліковало свіже геймплейне відео, яке присвячене версіїгри для консолі xbox series x. Журналісти порівнюють режим графикии режим продуктивності в forza horizon 5, відзначаючи дивовижну ідентичність і незначність змін в картинці. Восновному, в режимі продуктивності, в якому гра працює при60 кадрах в секунду,ми спостерігаємо зменшення ефекту motion blur, спрощення тіней і зменшення кількості частинок, наприклад, приїзді автомобіля через водний потік, а також ряд другіхупрощеній.

Візуально відмінність режимів, перш за все, відчувається на прімереколічества кадрів – при 60 кадрах гра йде помітно плавніше іпріятнее, в той же час, щоб побачити помітні графіческіеотлічія, потрібно постаратися і буквально вдивлятися в картинку.насамперед в очі кидається менша інтенсивність motion blur, що для деяких може виявитися навіть плюсом режиму. Завдяки цьому, а також меншій кількості ефектів і частинок, в режимпродуктивності forza horizon 5 виглядає помітно чіткіше, ніж в режимі графіки. Також в ign помітили незначне уменьшеніеразрешенія в режимі продуктивності, вірніше, перехода4к-дозволу в динамічне, під час кат-сцен. Однак більшу частину часу гра видає чесне 4k.

Минулого тижня гру вже успелипротестировать фахівці digital foundry, ониостались в захваті від побаченого і зазначили, що версії forzahorizon 5 для консолей xbox series x і xbox series s выглядятабсолютно однаково в плані графіки, розрізняється лише дозвіл, у якому працює гра на кожній консолі — в 3840×2160 на xboxseries x і в 1920×1080 на xbox series s. Прем’єра forza horizon 5 відбудеться 9 листопада на консолях xbox series x / s, xbox one і pc.покупці видання premium edition зможуть почати грати нанесколько днів раніше, вже 5 листопада. Також гра буде доступна в кінці випуску в каталозі xbox game pass.