“основа для обговорення складних тем”: шоураннер серіалу “відьмак” відповіла на критику адаптації the witcher для дітей

16

Минулий нещодавно онлайн-захід tudum порадував шанувальників “відьмака ” презентацією трейлера другого сезону і звісткою про продовження шоу на третій сезон, а також анонсом нового анімаційного фільму, разом з яким був заявлений спін-офф серіалу, орієнтованого на юних глядачів.

Анонс останнього проекту викликав у користувачів ряд критичних питань, оскільки основний серіал, як і сама франшиза “відьмак”, в цілому складно рекомендувати юній аудиторії. Однак у шоураннера” відьмака ” лорен шмідт хіссріч є своя думка з цього приводу.

“я згодна, “відьмак” – це похмура, доросла всесвіт. Більше того. Вона піднімає спірні теми. Це людство в мініатюрі, з усіма перевагами і недоліками. Але я вірю-твердо вірю, – що моральні дилеми і етична неоднозначність, які люблять дорослі в цьому всесвіті, можуть бути екстрапольовані на історії, в яких діти відчайдушно потребують і які можуть бути корисними”, – підкреслює лорен хіссріч.

” якщо я можу посидіти зі своїми дітьми і подивитися ту версію, яку вони люблять, над якою вони можуть посміятися, яка зачепить їх і буде для них зрозумілою, але в той же час зможе стати основою для обговорення складних тем, на кшталт расизму, сексизму, “що таке бути монстром?”і” як ми можемо протистояти чорним дірам у людстві?”… Тоді я в справі.

” і так, я сподіваюся, що це розширить аудиторію бренду. Я люблю світ “відьмака”. І я хочу, щоб він сподобався більшій кількості людей, незалежно від їх віку. Що тут поганого?”.

Терміни виходу адаптації творів анджея сапковського для юних глядачів поки не називаються. Тим не менш, прем’єра другого сезону “відьмака” з генрі кавіллом в ролі геральта намічена на 17 грудня .