Основні проблеми: Чому телефон не підключається до WiFi

28

Існує багато причин, чому телефон не підключається до wifi. Мобільні телефони здатні забезпечити нам вихід в інтернет, де б ми не знаходилися.

Однак часом виявляється, що телефон перестав підключатися до мережі wifi.

У більшості випадків смартфон повідомляє нам в чому проблема, виводячи на екран характерні попередження.

Без доступу до мережі

Іноді, коли індикатор підключення показує, що телефон підключений до виття-фай, вийти в інтернет все одно не виходить, сторінки не завантажуються.

В цьому випадку має сенс пошукати в налаштуваннях мережі повідомлення «Без доступу до мережі», яке нерідко з’являється в таких випадках.

Основні проблеми: Чому телефон не підключається до WiFi

В такому випадку проблему можна спробувати вирішити двома способами. Нерідко така проблема виникає з вини роутера.

Швидше за все, з будь-якого пристрою ви не спробували в цей момент підключитися до цієї мережі, з ноутбука або планшета, результат був би той самий.

 • Найпростіше рішення – спробувати вимкнути і включити роутер заново. Дайте йому «охолонути» близько 10 хвилин і спробуйте підключитися знову. Цілком імовірно, що проблема буде усунута.
  Крім того, дане повідомлення може з’явитися, якщо вдома не сплачено інтернет. Така проблема теж цілком вирішувана.
 • Якщо інтернет оплачений, wifi-роутер був вимкнений і включений повторно, але вийти в інтернет все одно не вдається, то проблема, швидше за все, з боку оператора, а тому, варто зателефонувати в клієнтську підтримку.
  Іноді це доведеться зробити і в тому випадку, якщо вийти в Інтернет не вдається тільки з телефону, хоча з інших пристроїв це зробити можна.
Важливо! Незалежно від того, яку проблему підключення і яким методом ви вирішуєте, після вжиття заходів, необхідно вимкнути підключення на пристрої. Потім включити його знову для перевірки працездатності.

Отримання IP – адреси…

Інша часта проблема виникає при самому процесі підключення телефону до wifi-роутера. Процес підключення зупиняється на спробах телефону отримати IP – адресу.

Повідомлення «Отримання IP – адреси…» може перебувати близько назви мережі годинами. Вийти в інтернет, природно, не можна, так як телефон до нього не підключений.

Основні проблеми: Чому телефон не підключається до WiFi

 • Проблема вирішується не так легко, як попередня. Однак, перший крок той же – вимкніть і знову ввімкніть роутер через 10 хвилин. Якщо і після цього не вдалося підключитися, перейдіть до другого кроку.
 • Не найзручніший спосіб – прописування статичної IP – адреси на пристрої. Фактично ви прописуєте параметри мережі, до якої ви підключаєтеся будинку.
  Проте при використанні такого методу, будуть виникати проблеми з виходом в інтернет через інші мережі. Для того, щоб зробити це, доведеться прати IP – адресу і міняти його тип.

Прописати статичний адресу можна наступним чином:

 • При натисканні на назву мережі wifi, у вікні з’явиться пункт з назвою «Розширені налаштування», «Додаткові параметри» або подібне;
 • Поставте галочку поруч із цим пунктом;
 • Після цього в розділі «Параметри IP» або «Налаштування IP змініть тип мережного протоколу (DHCP) на статичний і пропишіть IP.
 • Основні проблеми: Чому телефон не підключається до WiFi

  Перед тим як намагатися підключитися до інтернету через іншу мережу, знову змініть тип протоколу зі статичного на автоматичний.

  Помилка автентифікації

  Часта причина того, чому не вдається підключитися до інтернету.

  Це повідомлення, яке видає телефон після спроб підключитися до мережі wifi будинку, фактично означає, що мережа не распознало ваше пристрій, придатний для прийому wifi.

  Найбільш часта причина того, чому це відбувається – невірний пароль мережі. Уважно перевірте його і спробуйте вийти в мережу знову. Якщо ви впевнені, що пароль вірний, переходьте до наступного кроку.

  Основні проблеми: Чому телефон не підключається до WiFi

  • Звичний вже рада. Спробуйте вимкнути і знову включити роутер через кілька хвилин. Це універсальна рекомендація, яку дають навіть оператори клієнтської підтримки абонентів.
  • Більш складний спосіб – спробувати внести зміни в налаштування роутера. Для цього потрібно вийти на сторінку налаштувань через браузер.

  Виберіть в налаштуваннях роутера наступні дані. Версія WPA-PSK шифрування – AES. Вводимо пароль.

  На більшості роутерів це повинні бути тільки цифри, не більше 8 шт. Встановлюємо режим захисту WPA\WPA 2 персональний.

  Ці параметри роблять підключення до wifi максимально простим. Однак такі дії необхідні лише тоді, коли нічого іншого не допомогло.

  А, крім того, є підстави вважати, що є проблеми з сумісністю, наприклад, типу шифрування, що використовується роутером і телефоном.Основні проблеми: Чому телефон не підключається до WiFi

  Збережено, захист WPA\WPA2

  Ця проблема – одна з найбільш частих причин того, чому не підключається телефон до wifi. Почати варто з традиційною перезавантаження роутера. Проте в даному випадку це допомагає рідко.

  Необхідно внести зміни в налаштування роутера. Для цього відкрийте сторінку налаштувань в будь-якому браузері.

  Основні проблеми: Чому телефон не підключається до WiFi

  Переконайтеся, що встановлений регіон вірний або поміняйте його, при необхідності. Якщо проблема в шифруванні, то необхідно повторити ті ж дії, що і при помилці аутентифікації.

  Встановіть параметри, які максимально полегшать процес підключення до мережі.

  Деякі проблеми з підключенням до wifi вдається усунути простим видаленням старого підключення і знаходження даної мережі по новій.

  Крім того, можна спробувати перезапустити телефон, так як нерідко проблеми з підключенням викликає незначний збій внутрішніх налаштувань пристрою.

  Особливо це актуально, якщо телефон перестав підключатися раптово.

  Часто робота мережі 3G заважає підключення до роутера.

  Всі дії, описані в статті, слід виконувати тільки в тому випадку, якщо ви досвідчений користувач.

  В іншому випадку краще звернутися за допомогою в клієнтську службу оператора зважаючи на те, що своєю помилкою ви можете викликати більш серйозні проблеми в системі.

  ЯК ПІДКЛЮЧИТИ ANDROID WIFI / ЧОМУ ТЕЛЕФОН НЕ ПІДКЛЮЧАЄТЬСЯ ДО МЕРЕЖІ?

  Основні проблеми: Чому телефон не підключається до WiFi