Оточений чутками режим hazard zone з battlefield 2042 представлять в найближчий четвер

11

Видавництво electronic arts спільно з розробниками з dice і ripple effect studios представило тизер оточеного чутками режиму hazard zone, який з’явиться в майбутньому військовому шутері battlefield 2042.

Джерело зображення: electronic arts

Нагадаємо, hazard zone був представлений ще в червні, проте подробиць про режим поки небагато: electronic arts називає його «переосмисленням багатокористувацьких битв» з «захоплюючими і напруженими битвами загонів».

Як стало відомо, дебютний трейлер hazard zone опублікують 14 жовтня о 18:00 за московським часом. Представлений тизер ситуацію не прояснює, але містить фразу «кожен загін — сам по собі» і заклик приходити підготовленим.

Згідно здобутої датамайнерами інформації, hazard zone являє собою гібрид hunt: showdown і escape from tarkov: користувачам нібито належить пробиватися з боєм до точки евакуації, намагаючись не розгубити зібрану здобич.

Battlefield 2042 надійде в продаж 19 листопада поточного року для pc (steam, origin, epic games store), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Минулого тижня розробники розповіли про створення саундтреку гри.