Патент ea може поставити вас у відеоігри, використовуючи лише фотографію

6

Ea не має репутації новатора. Переробляючи одну і ту ж спортивну гру з року в рік, ви будете робити те ж саме. Тим не менш, ea тільки що подала патент на нову технологію, яка може ввести вас в гру не тільки вас, але і вашу капелюх.

Новий патент ea описує технологію, яка дозволяє робити знімки реальної людини, аналізувати їх, а потім коригувати загальну 3d-модель відповідно до фотографії. Це вимагатиме розтягування моделі, щоб вона мала ті ж розміри, що і фотографія, а також взяття шкіри людини і розміщення її поверх моделі в якості текстури.

Але патент на цьому не закінчується. Технологія фотоаналізу буде досить складною, щоб розпізнавати предмети одягу, такі як капелюхи, сорочки і окуляри, і прикрасити створений користувальницький аватар фактичними внутрішньоігровими предметами, відповідними реальному одязі на фотографії. Це буде кроком вперед у порівнянні з попередніми ітераціями аналогічної технології, які просто відображають фотографію на загальну тривимірну сітку без коригування розмірів або розпізнавання одягу.

Ця технологія була б безцінною для геймдизайнерів, які прагнуть швидко заповнити свою гру реальними людьми, але вона також була б відмінним аргументом на користь mmo або rpg. Ми завжди асоціюємо себе в грі на місці, але насправді побачити себе в грі було б чимось іншим.

Ea, схоже, залишає цю технологію для себе, але та ж технологія, яка підтримує систему ping apex legends, нещодавно стала загальнодоступною. Це означає, що ви можете послатися на патент і використовувати систему перевірки зв’язку apex у своєму майбутньому шутері від першої особи або будь-якій іншій грі, яку ви розробляєте. Є також чотири інших патенти на доступність, які були безкоштовно надані для допомоги при дальтонізмі або порушенні зору.