PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

275

PayPal (від англ. «приятель, який допомагає розплатитися») — одна з найбільших дебетових систем, що дозволяють клієнтам системи оплатити рахунки та/або придбання, а також відправляти і отримувати грошові перекази.

Зміст:

На сьогодні система працює більш ніж в 200 країнах з 25 національними валютами і має близько 170 млн зареєстрованих користувачів.

Особливість системи — надання гарантійних зобов’язань у сфері безпеки як для продавця, так і для покупця.

Слід сказати, що практично на всьому пострадянському просторі магазини не можуть приймати оплату через PayPal.

Перевести гроші користувачеві, чий аккаунт зареєстрований в одній з країн СНД також не вийде, оскільки тут PayPal працює тільки на відправку.

Єдиним використанням PayPal в країнах СНД є шопінг у зарубіжних магазинах (Європа, США) або розрахунок з резидентами цих країн.

Відкриття, так само як і зміст аккаунта, абсолютно безкоштовно.

Комісія береться, як правило, при пересилці грошей, тільки не системою PayPal, а банком, в якому відкрито карта. Наприклад, за транзакцію перекладу межами країни, за конвертацію, пр.

Оплата за послуги PayPal покладено на одержувача грошових коштів, тобто, по суті, на продавця, що дуже зручно, оскільки платить сторона, що отримує пряму вигоду, наприклад, з продажу.

Реєстрація в системі PayPal

Щоб зареєструватися в системі необхідно відвідати сайт компанії і перейти в меню реєстрації натиснувши кнопку «Зареєструватися».

Зверніть увагу, для країн СНД, наприклад, для Білорусі, України та інших, інтерфейс сайту — англомовний.

PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

Далі вибираємо для яких цілей буде використовуватися акаунт у разі використання для особистих цілей вибираємо «Personal Account» і тиснемо «Continue».

PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

На цьому кроці необхідно вибрати країну перебування власника аккаунта, прописуємо поштову скриньку, який надалі буде служити логіном для входу в систему і пароль.

PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

Переходимо до введення персональних даних:

Імені (First Name), прізвища (Last Name), дати народження (Date of Birth), національністю (Nationality), вулиці (Street Address 1; поле Street Address 2 використовується якщо назва не помістилося в першій графі) і міста проживання (City), а також індексу регіону (Україна — UA, Білорусь — BY, і т. д.) і номери мобільного телефону (Mobile).

Замість мобільного номера можна вказати номер стаціонарного телефону.

PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

Знайомимося з угодою «User Agreement» та політикою конфіденційності «Privacy Policy», підтверджуємо, що згодні з правилами поставивши прапорець.

Для створення облікового запису тиснемо «Agree and Create Account».

PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

Важливо! Після створення облікового запису необхідно додати банкову карту для можливості здійснення платежів. Система сама приведе нас в меню додавання карти.

Тут все просто — додаємо 16-ти символьний номер карти, нижче пишемо місяць і рік, до якого дійсна картка, — ці дані, розташовані на лицьовій стороні картки.

Останнє, що необхідно ввести 3-х символьний CVV-код, нанесений на зворотну сторону банківської карти. Натискаємо «Add Card».

PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

Важливо! Для реєстрації картки необхідно мати позитивний баланс карти, в еквіваленті 2 доларів США.

У разі відсутності позитивного балансу, можна відкласти процес додавання і верифікації карти.

При верифікації карти, з балансу буде знята сума, що дорівнює еквіваленту 1,95 долара США. Згодом ці гроші будуть повернуті на карту або на баланс.

Далі у виписці операцій з карткою необхідно в деталях платежу знайти 4-х значний код, який необхідно буде ввести на сайті PayPal.

Дізнатися код можна скориставшись інтернет-банкінгом, звернувшись в службу підтримки вашого банку, отримавши виписку операцій по карті.

Останнім кроком буде верифікація (перевірка поштової скриньки, вказаного при реєстрації.

Для цього слід зайти в поштову скриньку, знайти лист від PayPal натиснути на кнопку «Activate», попередньо можна скопіювати пароль підтвердження «Confirmation Code», який необхідно ввести на сторінці підтвердження активації.

Відправка платежу через PayPal

Для входу в аккаунт слід скористатися поштовою скринькою і паролем, який був вказаний при реєстрації.

Веб-інтерфейс системи досить простий, в разі необхідності у правому верхньому куті можна змінити мову.

PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

Вибираємо вкладку «Відправити платіж» і заповнюємо реквізити для відправки. У полі «Кому» вводимо ідентифікатор одержувача платежу, яким виступає його e-mail.

Далі вводимо суму і валюту платежу і вибираємо мета відправки грошових коштів — гроші за товари/послуги або грошовий переказ родичам або друзям, натискаємо «Продовжити».

Далі, на сторінці підтвердження платежу необхідно ретельно перевірити правильність усіх реквізитів. Якщо все в порядку, необхідно натиснути кнопку «Відправлення коштів».

Тут слід проявити трохи терпіння і дочекатися оновлення сторінки. PayPal (пайпал) — інструкція по використанню

Після відправки рекомендуємо зв’язатися з одержувачем і уточнити зарахування переведених коштів на рахунок.

Зверніть увагу! Якщо платіж не пройшов, необхідно розібратися з причиною її відхилення. Причини відхилення платежу можуть бути як з боку банку (на платіжній картці недостатньо коштів, карта не активна або заблокована, банк заборонив проведення операції — такий заборона знімається на прохання власника картки, можливо, слід вимкнути запит CVV2 коду), так і з боку PayPal .

Звертаємо вашу увагу, на той факт, що для користувачів, які лише нещодавно зареєстровані в системі і проживають в одній з країн СНД, встановлено ліміт проведення значних грошових сум.

Для карти, яка не пройшла верифікацію, це еквівалент приблизно 100 доларів США, для верифицированной карти — близько 500 доларів.

Чим більше користувальницький стаж в системі PayPal тим вище грошовий ліміт.

PayPal Докладна інструкція! Захищайте свої платежі!

PayPal (пайпал) — інструкція по використанню