Підключення планшета до комп’ютера

11

планшет на базі ос android – дивовижний пристрій, який володіє досить широким функціоналом. Дана операційка відрізняється своїми можливостями, так як можна, наприклад, переміщати і видаляти файли, а також завантажувати інформацію з комп’ютера за допомогою провідника windows. Досить просто мати під рукою кабель usb і виконати кілька простих дій. Можна піти іншим шляхом і підключити планшет до пк за допомогою wi-fi. У статті будуть розглянуті два методи підключення пристрою.

Підключення планшета до пк за допомогою кабелю usb

Цей спосіб найбільш легкий, адже він не вимагає особливих знань. Перш за все, потрібно знайти кабель, який був в комплекті з планшетом. Далі потрібно підключити один кінець до порту usb комп’ютера, а другий приєднати до гаджету. Якщо раніше на пк не був встановлений спеціальний драйвер, то пристрій може просто не визначитися. Якщо ж по було інстальовано, то на планшеті має з’явитися повідомлення «usb-підключення встановлено». Для перегляду вмісту гаджета на комп’ютері, слід натиснути на кнопку «включити usb-накопичувач».

Через деякий час з’єднання має бути встановлено. Потім потрібно зайти в “мій комп’ютер”, там має з’явитися підключений пристрій. Тепер можна буквально в кілька кліків створювати / видаляти файли і папки. Операції виконуються дуже зручно і швидко.

Підключення планшета до пк за допомогою wi-fi

Даний спосіб більш трудомісткий, тому в більшості випадків використовується саме usb-підключення. Якщо ж іншого шляху немає, то можна спробувати підключити гаджет до комп’ютера за допомогою wi-fi. Тут є кілька варіантів. Наприклад, можна інсталювати додаток «ftp server» (попередньо його потрібно завантажити з плей маркета). Софт досить простий у використанні. Потрібно лише запустити його і клікнути на кнопку «start server». Перед цим не забудьте подивитися чи активна функція»anonymous user”. Після запуску сервера на екрані буде відображено адресу. Його можна вписати в рядок провідника або ж використовувати на комп’ютері файловий менеджер. Як тільки з’єднання буде встановлено файли можна копіювати без особливих зусиль.

Вищевказаний метод підійде тільки для передачі файлів. Якщо ж потрібно виконати інші операції, то знадобиться програма airdroid. Функціоналу в безкоштовній версії утиліти цілком вистачить для виконання простих завдань. Завантажити її можна з play market. Після запуску програми з’явиться ip-адреса. Його потрібно буде ввести в будь-якому браузері. Відкриється спеціальний інтерфейс, за допомогою якого можна управляти своїм планшетом.