Після оновлення до one ui 4.0 смартфони samsung будуть підтримувати набори іконок з play маркет

31

Компанія samsung готує до випуску нову версію своєї фірмової оболонки android: one ui 4.0 , яка зараз знаходиться на етапі бета-тестування і яка принесе з собою цілий ряд нових функцій і можливостей. Про одне з нововведень варто розповісти окремо.

Оболонка samsung one ui 4.0 отримала підтримку сторонніх іконпаків (наборів іконок), які користувач може використовувати для зміни зовнішнього вигляду її інтерфейсу.

На поточний момент відомо, що іконпаки на смартфони samsung з one ui 4.0 на борту можна буде завантажувати з google play маркет. Що стосується наборів завантажених користувачем самостійно, то відомостей про можливість їх використання поки немає.

Це відмінна новина для всіх, хто любить міняти зовнішній вигляд інтерфейсу свого телефону і хто до сих під для цього був змушений користуватися сторонніми лончерами з підтримкою іконпаков.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день бета версія one ui 4.0 доступна для тестування тільки власникам смартфонів з лінійки galaxy s21 проживають в німеччині, великобританії, китаї, індії, польщі та південній кореї.

Компанія samsung обіцяє, що її нова оболонка принесе з собою більше семи десятків нововведень.

Джерело

схожі матеріали: