Platinumgames “пишається” bayonetta 3 і хоче показати її всім

11

В кінці 2017 року на заході the game awards студія platinumgames поділилася коротким тизер-трейлером анонсує нову частину слешера bayonetta 3, і з тих пір розробники більше ніяких трейлерів фанатам не показали. Однак, це може змінитися вже незабаром.

Почнемо з того, що в січні автор серії хідекі камія (hideki kamiya) заявив, що нові подробиці про продовження з’являться до кінця 2021 року. У підсумку до його завершення залишається менше чотирьох місяців, а розробники крім інформації про хороше просування процесу розробки, нічого більше не оголошували.

Ігровий портал videogameschronicle не втримався і звернувся до камії з питанням про те, чи збираються вони надати нові подробиці про третю частину до різдва (25 грудня). Автор серії був досить короткий і уточнив, що в цьому році не варто чекати релізу, але “щось має статися”. Також він радить фанатам “на деякий час забути про проект”, тому що не студії вирішувати “коли і що говорити”. Мабуть, це право залишається за видавцем nintendo.

Крім цього, камія заявив, що кожен учасник розробки нової гри “пишається тим, що він робить, і хоче це показати публіці”.

Як і всі фанати, ми теж дуже, дуже сильно чекаємо виходу гри. Кожен, хто працює над цим проектом, пишається тим, що він робить, і хоче, щоб всі це побачили. Ми з нетерпінням разом з усіма чекаємо того дня, коли зможемо це показати. Нам також важлива підтримка фанатів, коли ми вже наближаємося до фінішної прямої.

Судячи з його слів, розробка bayonetta 3 скоро наблизиться до завершальної стадії, а це означає, що, швидше за все, в цьому році нам покажуть повноцінний трейлер ігрового процесу і, можливо, анонсують дату релізу.