По дотичній #158

10

У нашій постійній рубриці “по дотичній”, ми розберемо невеличкуюпорцію цікавих і трохи сумних новин зі світу відеоігровоїіндустрії. Без зайвих слів, погнали.

розробник metroid prime 3 розкриває нові плани відкритого світу. брайан уокер, старший продюсер metroid prime 2 і 3, розповів, що однією з концепцій самус могла б перетинати навколишнє середовище насвоєм кораблі «набагато більш амбітно», ніж ми бачили у фінальній версії гри. Ігровий світ повинен був бути більш відкритим, а сюжетменее лінійним. Ці ідеї в кінцевому підсумку були відкинуті після того, як з’явилися остаточні технічні характеристики.”ми знали, що буде у xbox 360, знали, що буде у ps3, іпервоначальние специфікації, на які ми дивилися (для wii), не були конкурентоспроможними з точки зору обладнання та пам’яті …це були одні недоліки.””відверто кажучи, ми були трохи стурбовані, але потім оніпоказали wii remote«і команда як би в унісон сказала:” а! хороше»».metroid prime 3 в кінцевому підсумку був випущений в серпні 2007 року,через дев’ять місяців після запуску wii, з набагато простимілокаціями, а участь корабля самус була тільки в определеннихсюжетних моментах.

система досягнень epic games запускаєтьсяна наступному тижні. epic games оголосила про запуск системи epic achievements в своеммагазине epic games store. З наступного тижня гравці можуть початизаробити досвід, виконуючи досягнення в певних іграх. До цих ігор відносяться: rocket league , hades , pillarsof eternity , kena: bridge of spirits , zombie army4 і alan wake remastered . Epic також розсилає розробникам набір інструментів для простого і швидкого впровадженнядосягнень для платформи epic games store, тому в цьому годубуде підтримуватися істотно більше ігор. Існує чотирирівня досягнень, до кожного з яких прив’язаний діапазон досвіду.платинове досягнення присуджується при заробітку 1000 досвіду в грі.бронзові досягнення дають додаткові 5-45 досвіду, срібло дає 50-95 досвіду, золото дає 100-200 досвіду, а платина дає 250 досвіду.

elden ring майже готова, заявляє один изразработчиков.

Оскільки до релізу залишилося всього кілька місяців, разработчікіз from software підтвердив, що розробка elden ring почтізавершена. Статус розробки elden ring був розкритий під час інтерв’ю famitsu . Ясухіро кітао з software прямо сказав, що гра знаходиться «в кінці розробки”, хоча він не сказав, коли гра піде на”золото”. Кітао також в загальних рисах описав мірі складність гри, сказавши, що гравці можуть «безперешкодно виконувати» підземелля, розкидані по всьому відкритому світу гри.що стосується складності гри, ну, це все ще гра from software.”висока складність і її подолання” – це частина elden ring, – сказав кітао. Для багатьох шанувальників творчості from software, грає найбільш очікуваним проектом 2022 року.

серія kingdom hearts виходить на nintendoswitch. масахіро сакураї повідомив, що ігри kingdom hearts від square вийдуть на nintendo switch. Всі ігри kingdom hearts і іхколлекции з’являться на останній консолі nintendo, включаючи kingdom hearts hd 1.5 + 2.5 remix, kingdom hearts hd 2.8 finalchapter prologue і kingdom hearts 3 . Перші дві ігривключают в себе оригінальні ігри для playstation 2. Сакураї неназвав точну дату випуску ігор kingdom hearts , серіявідмічає своє 20-річчя в 2022 році. Але сакураї сказав, що kingdom hearts 3 буде доступна тільки в хмарній версії-це означає, що для цього буде потрібно постійне підключення кінтернету. У наступному оголошенні в твіттері nintendo було сказано, що всі ігри kingdom hearts будуть хмарними, хоча незрозуміло, чи потрібна така підтримка для всіх ігор.

ubisoft підтвердила теорію 13-річної давності фанатів про far cry 2. протягом багатьох років фанати припускали, що лиходій far cry2 , шакал, і головний герой far cry джек карвер – одне іто особа. Тепер, через 13 років після виходу сиквела, креативнийдиректор гри підтвердив, що теорія вірна, хоча вона так і не була підтверджена будь-яким внутрішньоігровим матеріалом. В інтерв’ю ignдля документального фільму про лиходіїв з серії far cry креативний директор far cry 2 клінт хокінг підтвердив, щоджек карвер безумовно був шакалом.”шакал насправді повинен бути джеком карвером з оригінальної гри far cry”, – підтвердив хокінг. “джек карвер в оригінальній farcry був хитрим шахраєм, контрабандистом і торговцем зброєю.ідея полягала в тому, що [шакал] – це він, 10 років потому іліоколо того, після того, як він побачив все, що бачив на томострові. Це могли бути наркотики, можливо, це посттравматичний розлад. Але ідея в тому, що десять років потому онповисіл рівень своєї гри з контрабандою і виявився втягнутим в цей конфлікт”.перші дві гри far cry не єдині в серії, коториесвязаны між собою: повторювані персонажі і події создаютвпечатление, що всі ігри відбуваються в одному і тому ж світі.

battlefield 2042 standard edition для ps5 / xbox series x / s тепер поставляється з оновленням для попереднього оновлення. electronic arts вносить зміни в стандартну версію battlefield 2042 , щоб полегшити перехід з однієї консольнойплатформи на іншу, принаймні, в цьому полягає ідея.цифрове стандартне видання гри для playstation 5 і xbox series x / s тепер має підтримку різних поколінь, що також дозволяє отримати доступ до версії для ps4 / xbox one. Ea зробила це частково тому, що визнає, що «обладнання покоління все ще важко знайти» через триваючу роботу консолей.«ми хочемо, щоб якомога більше шанувальників battlefieldвідправилися з нами в перший же день, і ми хочемо дати цим гравцям душевний спокій, що їх прогрес збережеться, якщо вони отримають нову систему в цей святковий сезон або пізніше»,- сказала студія в своєму блозі .ця пропозиція доступна тільки для цифрових версій battlefield2042 для ps5 і xbox series x / s. Таким чином, якщо вигадаєте або очікуєте найближчим часом отримати нову консоль, виможете подумати про покупку ps5 / xbox series x / s-версія гри,тому що в ній є доступ до обох версій. При цьому цифроваястандартная версія battlefield 2042 для ps5 / xbox series x | ѕстоїть 70 доларів в порівнянні з 60 доларами на ps4 / xbox one.раніше вам потрібно було придбати версію battlefield 2042 gold або altimate, щоб отримати доступ до пропозиції для різнихпоколінь.

у gearbox software новыйпрезидент.

У gearbox software, творців серії borderlands, новий президент-стів джонс (колишній технічний директор). Ренді пітчфорд, ранеезанімавшій цю роль, зосередиться на материнській компанії студіітһе gearbox entertainment company в якості генерального директораі президента. Цей крок відбувся у зв’язку з виходом фільму в наступному році. Пітчфорд поділився новинами втвіттері, а також дав деякі пояснення для тих, кого немногосмущает відмінність між gearbox software і the gearbox entertainmentcompany.”цей крок слідує за моєю відданістю нашій місії з розвитку світу і нашою позицією щодо масштабування нашого потенціалу за рахунок органічного зростання. Наша організація добре підготовлена до перетворюючого збільшенняпродуктивності і масштабів», – додав він у наступних звітах.«з безліччю проектів aaa в стадії реалізації та безліччю інших проектів, що знаходяться в стадії розробки з gearbox software, атакож з безліччю відмінних ігор від gearbox publishing і бурхливим бізнесом з gearbox studios, ми тільки починаємо”.

глава студії arkane lyon йде пропрацювавши в ній 16 років ромуальд капрон, глава arkane lyon, йде у відставку після 16 років роботи в студії. Капрон пішов у відставку минулого тижня, незабаром після запуску deathloop , який отримав широке визнання, іменее ніж через рік після того, як компанія стала частиноюmicrosoft. Про відхід капрон оголосив через свій linkedin, де онсказал, що допоміг “ліону рости і стати ааа-студією світового рівня, якою вона є сьогодні«, і що відхід був” дуже важким рішенням. Я відчував необхідність спробувати щось нове, а також мати трохи більше часу для мене і моєї сім’ї ».він додав: “я дуже пишаюся тим, чого ми досягли з цією командою. Успішний запуск deathloop-ще один доказ того, що у arkane дуже яскраве майбутнє і унікальне місце в нашій індустрії».капрон також зазначив, що залишає студію»в дуже надійних руках ” під керівництвом дінга бакаба, директора гри і со-креативного директора, себастьяна міттона, со-креативного і арт-директора, хьюга тардіфа, технічногоДиректора, і моргана барбе, виконавчого директора.

творець франшизи yakuza покидаєстудію. тосіхіро нагосі залишає sega після 32 років роботи в компанії. Новимголовою ryu ga gotoku studio став масаесі екояма, сценарист ідізайнер, вже довгий час працює над серією yakuza.що тосіхіро наґосі говорить з приводу свого відходу.”сьогодні народжується нова ryu ga gotoku studio, і в ній франшизапродолжіт своє життя. Я не можу з упевненістю сказати, що создастстудія, але я вірю, що нове покоління зміцнить закладений нами за ці роки фундамент і дасть світу відмінні ігри. Щоб домогтися цього, йому доведеться вчитися і кидати виклик самому собі. Я прошу вас ідальше підтримувати студію, а також висловлюю свою подяку запідтримку.»так само, разом з нагосі компанію покидає і дайсуке сато,геймдиректор yakuza 3, а також продюсер інших yakuza. Разом санонсом тосіхіро наґосі команда ryu ga gotoku studioпідтвердила , що вже працює над сиквелом yakuza: like adragon , в якому повернеться її головний герой, ітібан касуга.

композитор серії dragon quest коітісугіяма помер у віці 90 років. композитор серії dragon quest коічі сугіяма помер 30 вересня через септичний шок, повідомляє офіційний блог dragon quest .йому було 90 років.сугіяма-найстаріший композитор відеоігор, згідно з книгою рекордів гіннеса-написав понад 500 пісень для серії dragon quest, починаючи з оригінальної гри в 1986 році. Його останньою роботою було створення музики для майбутнього dragon quest xii: the flames.похорон сугіями проводили близькі родичі та друзі. Square планує провести збори в пам’ять про сугіяма в якійсь мірі в майбутньому, але дата ще не визначена.його прекрасні композиції назавжди залишаться в серцях многіхігроков.