Популярність нової ios виявилася нижчою, ніж минулого року

17

Незабаром після релізу ios 15 аналітики компанії mixpanel опублікували попередню інформацію про кількість власників iphone, які оновили прошивку. Як з’ясувалося, швидкість поширення скачування мобільної ос в перші два дні була помітно менше, ніж у ios 14 відразу після її випуску.

За даними джерела, в 2020-му вже через два дні після релізу ios 14 встановили 14,5% користувачів. На нову ж версію операційної системи за той же період перейшло тільки 8,5% цільової аудиторії. Експерти припускають, що така динаміка може бути пов’язана з небажанням власників гаджетів встановлювати першу ревізію ос, яка імовірно містить різні помилки.

Варто зазначити, що надана mixpanel інформація не вважається офіційною. Представники apple останній раз публікували звіт в червні 2021 року, заявивши про перехід 85% пристроїв на ios 14. Раніше компанія відзначала, що після виходу ios 15 користувачі, які віддадуть перевагу залишитися на ios 14, як і раніше будуть отримувати актуальні оновлення пов’язані з безпекою системи.