Повністю новий ipad mini 6 на фанатському відео

7

В очікуванні швидкої презентації ipad mini шостого покоління в мережі з’являються не тільки витоку, але і фанатські роботи на тему того, яким буде новий «мінік». Так, дизайнер під ніком 4rmd створив цілком реалістичний ролик з демонстрацією планшета.

Автор відео ґрунтувався на численних чутках про те, яким буде ipad mini 6. Так, планшет показаний з повністю переробленим дизайном в стилі останнього ipad air – у нього плоскі грані корпусу і тонкі рамки навколо екрану. Класичної кнопки “додому” більше немає, а сканер відбитків пальців перемістився в кнопку включення. Зі збільшеним 8,8-дюймовим дисплеєм можна буде взаємодіяти за допомогою стилуса s pen.

Набір з чотирьох динаміків (по два знизу і зверху) зможе забезпечити справжнє об’ємне звучання. Як і ipad air, новий ipad mini може з’явитися у великій кількості кольорів. В якості «серця» в планшеті може використовуватися торішній процесор a14 bionic.

Поки немає інформації, чи буде ipad mini 6 представлений сьогодні разом з новими iphone, або ж apple проведе окремий захід пізніше цього року.