Пояснено, чому хан потрібна справедливість в “форсажі 9»

21

Рух # justiceforhan охопив онлайн-співтовариство фанатів” форсажу ” в роки, що передували релізу дев’ятої частини, що в кінцевому підсумку призвело до тріумфального воскресіння персонажа. Однак пошуки справедливості хана не зовсім завершені, про що свідчить його конфронтація з декардом шоу в кінці фільму.

Коли « форсаж 7 » показав, що за смертю хана стоїть декард, це просто здавалося ефективним спосіб пов’язати смерть персонажа з більшою історією франшизи. Але коли шоу раптово став союзником домініка торетто у восьмому “форсажі ” і навіть був пригодний на сімейне барбекю в кінці картини, фанати в буквальному сенсі обурилися.

У закулісному інтерв’ю, яке дав режисер « форсажу 9 » джастін лін з нагоди виходу блокбастера на blu-ray, він пояснив, чому, на його думку, хан дійсно потребував справедливості. Режисер сказав, що глядачів засмутило не те, що шоу був учасником сімейних посиденьок з барбекю, а те, що хан не згадувався в будь-якій розмові, як ви можете побачити нижче:

Я почав розмовляти з фанатами і зрозумів, що вони дійсно засмучені. І я думаю, що їх справді засмутило не те, що шоу було на барбекю, а те, що хан ніколи не обговорювався.

На щастя, повернення хана в “форсажі 9 8>»>” змусило багатьох фанатів не злитися, а радіти тому, що справедливість, нехай і не повною мірою, але восторжествувала. Як можна зрозуміти по сцені після титрів фільму, йому є що сказати декарду, і це, швидше за все, ми побачимо вже в майбутніх частинах франшизи.