Пролог таємничого хоррора abandoned вийде на початку наступного року

9

Розробники таємничого хоррор-екшену abandoned з blue box studios оголосили в своєму мікроблозі про те, що спеціальний пролог гри буде випущений в першому кварталі майбутнього року.

Джерело зображення: twitter.com

Підготовлюваний вступ abandoned зроблять у вигляді окремого проекту. Автори підкреслюють, що пролог, над яким вони працюють, це не трейлер або демо. Також співробітники нідерландської студії пообіцяли оновити додаток abandoned: realtime trailers, після чого в ньому з’явиться свіжий трейлер і інший контент.

Прем’єра abandoned повинна відбутися в 2022 році на playstation 5, автори збираються порадувати гравців «реалістичним геймплеєм» і «кінематографічним досвідом». Раніше хоррору приписували зв’язок з грою the haunting і гейм-дизайнером хідео кодзімою (hideo kojima), але blue box studios багато разів відкидала будь-які фанатські теорії і домисли.

Минулого місяця на офіційному сайті студії була опублікована добірка відповідей на найчастіші запитання користувачів про гру. Саме тоді розробники зізналися, що анонсували abandoned надто рано.