Реліз bpm: bullets per minute на консолі відбудеться на початку жовтня

28

На початку червня розробник awe interactive анонсував випуск шутера від першої особи bpm: bullets per minute про могутню валькірію на консолі попереднього покоління, xbox one і playstation 4. У планах студії було випустити гру влітку, але мабуть команда зіткнулася з якимись проблемами, і тепер анонсувала іншу дату-5 жовтня.

Розробники описують своє творіння як “ритмічний шутер від першої особи з елементами rogue-like-ігор, в якому тобі належить вести вогонь, стрибати і ухилятися від атак в ритмі епічного саундтрека в стилі рок”. У грі крім випадково генеруються підземель, різноманітних ворогів і босів, гравцям пропонується 5 персонажів з унікальними здібностями і недоліками, можливість зібрати екіпіровку з різних предметів і ще безліч цікавих речей.

Bpm: bullets per minute зараз доступна на пк, і з виходом останнього оновлення в ній з’явилася російська локалізація, а також були поліпшені інші елементи оптимізації і виправлені деякі помилки. Реліз на xbox one і playstation 4 відбудеться 5 жовтня. Гра буде також доступна на xbox series x / s і playstation 5.