Ремонтопридатність samsung galaxy watch4 оцінили в ifixit

5

Фахівці лабораторії провели повне розбирання нових смарт-годин samsung і їх classic-версії, щоб оцінити складність їх ремонту. Заодно експерти в деталях вивчили внутрішню структуру гаджетів, в корпусах яких помістилося чимало просунутих електронних компонентів.

За висновком ifixit, пристрої мають схожу схему збірки. “серцем” обох новинок став процесор exynos w920. За автономність 46-міліметрової моделі відповідає акумулятор ємністю 361 маг, в той час як 40-мм версія оснащена акб на 247 маг. На системних платах новинок розпаяно по 16 гб вбудованої і 1,5 гб оперативної пам’яті.

У компактних корпусах смарт-годин розмістився широкий набір датчиків: гіроскоп, акселерометр, геомагнітний датчик, екг, альтиметр, біоелектричний сенсор і датчик холла, який присутній у версії classic. Пристрої захищені від попадання пилу і води за стандартом ip68, що підтверджує гумове кільце ущільнювача на внутрішній частині кришки.

Незважаючи на пристойне число використовуваних компонентів, ремонтопридатність новинок експерти ifixit оцінили в 7 балів з 10 можливих. Компанія спростила доступ до акумулятора, а для зняття тильної кришки потрібно докладати значно менше зусиль. При цьому демонтаж дисплея новинки вимагає попереднього прогріву, а його захисне скло порівняно легко пошкодити при розбиранні.