Результати geekbench 5 дозволяють нам вперше поглянути на intel alchemist в ігрових ноутбуках

12

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Користувач twitter benchleaks на цьому тижні помітив результати тестів для графічного процесора intel xe і звернув увагу на специфікації, з яких стало очевидним, що це графічний процесор intel alchemist для ноутбуків. Це підтверджує, що ми зможемо побачити високопродуктивний графічний процесор intel на ігровому ноутбуці.

Результати показують графічний процесор intel xe з 512 модулями eu і тактовою частотою 1,8 ггц, що досить багато для мобільного графічного процесора. Xe-це кодова назва всеосяжної архітектури графічного процесора intel, яка включає в себе майбутню архітектуру графічного процесора для ігор alchemist, xe-hpg. Система з графічним процесором, здається, також працює на процесорі tiger lake (який є мобільним чіпом), і це в значній мірі говорить нам, що це чіп ноутбука.

Поки не варто занадто сильно приділяти увагу результатам geekbench 5, оскільки це попередня і, ймовірно, незакінчена версія графічного процесора, тому не має сенсу порівнювати з тим, що є у nvidia і amd. Він набрав 34 360 балів open cl, що непогано, але ще занадто рано, щоб робити будь-які остаточні висновки.

За чутками, перший графічний процесор alchemist, який з’явиться на ринку, по продуктивності не поступатиметься rtx 3070.

Цей графічний процесор буде використовувати intel xess. Це технологія апскейлінгу, доповнена штучним інтелектом, яка підвищить графічну продуктивність і буде працювати як на нових, так і на старих графічних процесорах конкурентів.

Очікується, що графічні процесори intel alchemist надійдуть у продаж на початку наступного року. Intel ще не натякнула на ціни, але ми сподіваємося, що вони будуть конкурентоспроможними з пропозиціями amd і nvidia.