Rockstar, доки?! гравці розгромили трейлер gta v для playstation 5 [відео]

10

На playstation showcase також була представлена і некстген-версія gta v, але здається, терпіння гравців урвалося. Трейлер чергового перевидання просто потонув у дизлайках, кількість яких серйозно перевищує число позитивних оцінок.

На момент публікації новини у трейлера було майже 700 тисяч переглядів. 13 тисяч користувачів поставили ролику лайк, а 20 тисяч — дізлайк. Тобто в наявності очевидне невдоволення гравців цим релізом. Ще цікавіше стане, якщо заглянути в коментарі до трейлера. Ми наведемо кілька висловлювань користувачів, що зібрали найбільше позитивних оцінок і закріпилися в топі.

«до поточного моменту зроблені фанатами моди “розширили” і “поліпшили” гру набагато сильніше, ніж її розробники. Цитуючи короля теодена, як ми дійшли до цього?”,- дивується sn0wiron.

” більш швидке перемикання між персонажами. Читати як “ми нічого не зробили, але на ps5 є ssd”», — іронізує george washington.

” ви цю гру збираєтеся до 2030 року доїти? це єдина причина, чому ви досі не випускаєте gta 6. Ви могли хоча б дати нам ремейки vice city і san andreas, щоб ми могли почекати гру ще пару років… Але ні, ви просто випускаєте тупі dlc і gta v супер поліпшену версію номер 100″, – вибухнув емоціями dj skandalous.

” insomiac: показує нам людину-павука і гру про росомаху на тому ж шоу. Rockstar: а ви грали в gta v?”,- сміється erehh.

«розширена? єдине, що розширить ця гра, – гаманець rockstar”, – підсумовує z3ckr0m.

Втім, як би не були незадоволені користувачі, це не поміняє зовсім нічого. В індустрії як і раніше вирішують гроші, а багато гравців в gta v не відносяться до числа активних користувачів на youtube: напевно багато мовчки куплять ще одну версію gta v, також мовчки будуть в неї грати і приносити виручку видавництву. Gta v вийде на playstation 5 у березні 2022 року.