Rockstar відкрила вакансії художників візуальних ефектів

59

Можливо, незабаром давні бажання фанатів gta втіляться в реальність. На своєму офіційному сайті rockstar опублікувала кілька об’ємних вакансій, на які прямо зараз набирає співробітників з усього світу. Одна з них – художник з візуальних ефектів в категорії “образотворче мистецтво”. Як заявляють в компанії, майбутня робота запропонує розробку контенту для одного з найбільш амбітних і креативних проектів в ігровій індустрії.

відділення rockstar new england, яке і набирає нових талановитих аніматорів, обіцяє постійну посаду в унікальній студії, де майбутні розробники зможуть взаємодіяти і набиратися досвіду у кращих професіоналів своєї сфери. В обов’язки новачка, зокрема, увійде створення широкого спектру високоякісних графічних ефектів, взаємодія з іншими підрозділами (код, дизайн, навколишнє середовище, анімації), оптимізація всієї роботи під консолі нового покоління, а також усунення візуальних помилок.

як справедливо зазначає закордонне видання t3.com, напевно мова в даних вакансіях йде не про що інше, як про gta 6. Оскільки збірник grand theft auto: the trilogy — definitive edition вже був анонсований і доробляти в ньому залишилося мало чого, такий великий набір вимог може означати лише початок створення наступної частини gta. Більш того, інсайдери запевняли, що ніяких повноцінних змін крім графіки в новій трилогії не буде. Майстер візуальних ефектів ж, навпаки, буде працювати з навколишнім середовищем, персонажами, зброєю, транспортними засобами і т.д.