Розкрита справжня причина перенесення god of war ragnarok для playstation 5 і playstation 4 на 2022 рік

14

Багато хто вважав, що god of war ragnarok – лише одна з безлічі ігор, які неминуче зіткнулися з проблемами, пов’язаними з триваючою пандемією covid-19. Причому ситуація з перенесеннями наздогнала як великобюджетні, так і невеликі інді-проекти.

Проте, минулої ночі актор крістофер джадж , який зіграв і озвучив кратоса в god of war: ragnarok і god of war (2018) , повідомив , що саме він став причиною перенесення гри на 2022 рік.

” мені необхідно висловитися відверто. Улюблений фендом, ragnarok відклали через мене. У серпні 2019 року я не міг ходити. Мені знадобилося зробити операцію на спині, виконати заміну обох стегон і прооперувати коліна. Команда розробників чекала мого відновлення. Ніяких загроз, ніяких фразочок на кшталт ‘ ким ти себе уявив?’. Тільки любов і підтримка”, – написав джадж.

Актор похвалив команду розробників за такий жест і зазначив, що sony santa monica нічого публічно не повідомляла, в тому числі про причини перенесення.

” як правило, студії поводяться як засранці, але ця команда зверху донизу повинна вселити нам надію на краще. Всі причетні до створення франшизи god of war вкладають свої серця і душі в кожен побачений вами кадр”, – пояснив він в наступних повідомленнях.

Спочатку випуск god of war: ragnarok повинен був відбутися в 2021 році, проте влітку sony відклала реліз проекту на 2022 рік. Крім того, було оголошено , що продовження пригод кратоса вийде не тільки на playstation 5 , але і на playstation 4 .