Розкриті характеристики екрану realme q3s

34

Бренд realme продовжує ділитися подробицями про майбутній смартфон realme q3s. Слідом за банером, що розкриває дизайн тильної панелі пристрою, в мережі з’явився тизер з інформацією про дисплей майбутньої новинки.

Згідно з опублікованим рекламним плакатом, realme q3s оснастять 6,6-дюймовим ips-дисплеєм з підтримкою широкого динамічного діапазону за стандартом hdr10 і адаптивною частотою оновлення, показник якої буде варіюватися від 30 до 144 гц в залежності від контенту. Також екран смартфона буде відтворювати повний колірний спектр dci-p3 і отримає 4096 рівнів затемнення.

Крім цього, новий тизер демонструє дизайн фронтальної панелі realme q3s з однаково тонкими рамками дисплея з трьох сторін і більш широким «підборіддям». Селфі-камера гаджета розміститься в вирізі у верхньому лівому кутку екрану. Очікується, що апарат буде поставлятися з процесором snapdragon 778g і акумулятором на 5000 маг з підтримкою швидкої зарядки потужністю 30 вт.

Офіційний анонс більш доступного смартфона realme q3s відбудеться одночасно з презентацією флагмана gt neo 2t, запланованої на 19 жовтня.