Розкриті нові подробиці the game awards 2021

30

Гряде ігровий аналог «оскара» — виставка the game awards 2021, на якій будуть названі головні ігри минулого року. Організатори наганяють пристрастей перед шоу: беззмінний ведучий виставки джефф кілі каже, що більше половини анонсів tga буде присвячено абсолютно новим іграм.

Джефф кілі повідомив в подкасті, що більше половини трейлерів і анонсів виставки the game awards 2021 покажуть нерозкриті раніше ігри, частина з яких вийдуть лише в 2023 році і пізніше. За словами ведучого, кількість анонсів прийдешнього року буде незрівнянно більшою, ніж раніше, адже в 2021 році індустрія терпіла наслідки коронавірусу і пристосовувалася до нових техпроцесів.

Особливу увагу на конференції буде приділено іграм нового покоління, які задіють всі можливості консолей sony і microsoft. Таких гучних проектів буде кілька. Також відомо, що на шоу покажуть the lord of the rings: gollum, а виставку відвідають зірки індустрії на кшталт президента американської nintendo реджі фіс-еме, актора сіму лю з «шан-чи і легенда десяти кілець», стінга і групи imagine dragons.