Розкрито появу персонажів “локі” у фільмі “доктор стрендж 2»

15

«доктор стрендж і мультивселенная божевілля” продовжить вивчати концепцію альтернативних реальностей, а це означає, що є велика ймовірність, що у фільмі буде багато камео.

Режисер сем реймі займається другим сольником стівена стренджа (бенедикт камбербетч), до якого приєднається ще один месник – ванда максимофф (елізабет олсен). Вірний союзник стренджа, вонг, також повернеться разом з крістін палмер (рейчел енн макадамс).

Хоча виробництво сиквела вже завершено, подробиці сюжету все ще тримаються в секреті. Це може натякати на те, що кінокомікс буде сповнений всіляких сюрпризів, пов’язаних з мультивселенной.

Тепер з’явився новий слух, який безпосередньо пов’язаний з вийшов серіалом mcu. Співведучий дерек корнелл поділився в рамках шоу disinsider тим, що мобіус (оуен вілсон) і сільвія (софія ді мартіно) з’являться в стрічці.

Хоча фанати можуть сприйняти цей слух з часткою скепсису, він має сенс через участь мультивселенной в “локі” . Крім того, раніше повідомлялося, що том хіддлстон повернувся до образу локі в «мультивселенной безумства» .