Розкрито велика зміна 2 сезону ” що, якщо…?»

10

Marvel studios випустили на disney + свій перший анімаційний проект-” що, якщо…?”, перший сезон якого підійшов до кінця.

Шанувальники побачили знайомі обличчя та історії з нових сторін. Наприклад, в анімаційному серіалі досліджується, що було б, якби пеггі картер прийняла сироватку суперсолдата замість стіва роджерса.

Студія вже підтвердила, що другий сезон знаходиться в розробці, але мало що відомо про те, що фанати можуть очікувати від нього. Відома одна невелика деталь: комедійний епізод повинен був бути включений в перший сезон, але його перенесли через наслідки covid-19.

Головний сценарист шоу а.к. Бредлі також тизерила, що другий сезон стане ще більш дивним, ніж перший, і нещодавно розповіла більше про нього. У недавньому інтерв’ю entertainment weekly головний сценарист розповіла, що майбутні серії будуть фокусуватися на конкретних персонажах.

[сезон 2] буде більше зосереджений на історіях персонажів і покаже їх іншу сторону, яку люди не очікують і, сподіваюся, вони зможуть зрозуміти.