Розробник marvel’s guardians of the galaxy поділився новими подробицями про гру

31

До виходу гри залишилися лічені дні і напередодні цієї події розробник eidos поділився цікавими деталями про майбутній екшен.

  • у guardians of the galaxy командна гра-це запорука успіху члени команди можуть сперечатися, не погоджуватися і навіть іноді вчеплятися один одному в глотку, але коли все сказано і зроблено, вартові галактики-це команда. І вам варто пам’ятати про це. Наприклад, ви можете закликати грута, щоб він обплутав натовп ворогів своїми гілками, змусивши їх завмерти на місці, і об’єднати це зі схильністю ракети до вибухівки, щоб вразити їх усіх відразу.
  • протягом гри ви будете здійснювати вибори, які вплинуть на хід подій саме цей тягар вам належить взяти на себе в ролі пітера квілла. Протягом всієї гри вам належить приймати безліч рішень, і регулярно ви будете змушені вставати на сторону одного члена команди, а не іншого. Тільки від вас залежить, як ви вчините в цих ситуаціях, тому що ваші рішення мають наслідки.

  • у кожного стража буде великий гардероб у міру проходження гри ви розблокуєте більше 40 костюмів для кожного. Вони натхненні коміксами, кінематографічною всесвіту marvel та іншими. Кожен з них містить інформацію про те, де він з’явився, наприклад, номер випуску коміксу, письменника, художників і т. Д.
  • у грі буде безліч відсилань і натяків на людей, місця і раси з коміксів marvel може бути, це і оригінальна історія в оригінальній обстановці, але “вартові галактики” – це неприховане любовний лист до космічної стороні всесвіту marvel. Одним з ключових джерел натхнення для сюжету гри стала серія” вартові галактики ” дена абнетта і енді леннінга 2008 року. Ви зможете поспілкуватися з деякими улюбленими героями, такими як мантіс, леді хеллбендер і космічний пес космо. І не тільки з ними.
  • одна з основних особливостей guardians of the galaxy-доступність в гру повинен мати можливість грати кожен-незалежно від фізичних можливостей і рівня майстерності. Наприклад, складність гри ви зможете налаштувати під себе, майже кожен елемент. Ви можете змінити, скільки шкоди завдає зоряний лорд, скільки отримує команда, як швидко відновлюється щит. І це крім візуальних засобів, таких як контури об’єктів, розміри субтитрів, фони і багато іншого.
  • додадуть функцію new game + цей режим буде доступний після проходження сюжету. Ви зможете переграти всю гру, використовуючи розблоковані предмети і здібності, які ви придбали протягом проходження. Це шанс перевірити все, чого ви навчилися, і всі навички, які ви придбали, проти більш сильних ворогів в більш напружених бойових сценаріях.
  • крім хороших треків від відомих виконавців в грі будуть і оригінальні пісні гра в guardians of the galaxy буде супроводжуватися хорошими саундтреками. У сет-листі зібрані легенди 80 – х: рік естлі, def leppard, twisted sister, kiss, iron maiden… Але в грі є і оригінальні пісні. Пітер квілл-великий шанувальник star-lord-вигаданої рок-групи 80-х років. Кілька треків star-lord були написані спеціально для гри. І вони, за словами розробника, чудові. До слова, якщо ви турбуєтеся про авторське право, то в грі є спеціальна опція, яка відключить ліцензійні треки і навіть замінить їх в бою.

Нагадаю, що marvel’s guardians of the galaxy виходить 26 жовтня 2021 року для ps5, ps4, xbox series x|s, xbox one, steam і nintendo switch (хмарна версія). Гра доступна для попереднього замовлення вже зараз.