Розробники cyberpunk 2077 почали збирати відгуки гравців, щоб продовжити покращувати гру

12

Після виходу cyberpunk 2077 багато гравців були розчаровані. У грі було занадто багато помилок, а частина контенту була видалена. Однак розробники cdpr не опустили руки і продовжують постійно вдосконалювати гру. Нещодавно павло саско, головний дизайнер місій cyberpunk 2077, написав у twitter, звертаючись до гравців, щоб дізнатися, які місії користуються популярністю, а які ні.

Павло саско зазначив, що йому хотілося б дізнатися, які місії або сюжети запам’ятовуються гравцям надовго. Проаналізувати, чому вони користуються популярністю у гравців, і використовувати відгуки гравців для поліпшення гри.

” в даний час я і моя команда працюємо над складанням докладного огляду місій cyberpunk 2077. Для цього ми хочемо проаналізувати прийом наших гравців. Мета-самовдосконалення шляхом визначення того, що спрацювало, що не спрацювало і чому.напишіть нам, що вас дійсно вразило в місіях cp2077. Чи був це персонаж, ігровий контекст, сюжетна лінія, конкретна тема або подія, яка справила на вас особливе враження?а може бути, настрій, художній елемент, порушена тема, унікальна ігрова послідовність, оригінальна ідея? було б здорово отримати ці пропозиції, навіть якщо достатньо назви місії, яка вам найбільше сподобалася, ми уважно вивчимо всі дані і пропозиції, які ви нам дасте, спасибі за допомогу і за гру cp2077!”

Багато гравців відповіли, що більшість місій в cyberpunk 2077 легко забуваються, але особливо їх вражає побічна місія “чотири сезони”, тому що завдання забавне і приємне. Їх також цікавлять завдання, які дозволяють ще більше зануритися в кібермір.

Судячи з реакції гравців і звернення розробників за відгуками, обидві сторони сподіваються, що cyberpunk 2077 стане ще краще і досконаліше! розробники як і раніше піклуються про цю гру і сподіваються всіляко її поліпшити. Раніше з’явилися дані про те, що cdpr розробляє багатокористувацьку частину гри і новий dlc.