Розробники hellblade 2 підпалюють речі в ім’я досліджень

11

Щоб домогтися максимально можливого рівня деталізації в своїй майбутній грі, розробники hellblade 2 компанія ninja theory перейшла до практики. На короткому закулісному відео, опублікованому на офіційному акаунті компанії в twitter показано, як члени команди hellblade 2 підпалюють те, що здається частиною одягу сенуа, з підписом: “іноді, щоб створити, потрібно спочатку зруйнувати”.

Як випливає з наступного твіту, це робиться для того, щоб зробити високоякісні фотографії одягу для використання в якості еталону при створенні ассетів в грі. “саме такі високоякісні скани допоможуть нам досягти приголомшливого рівня деталізації в наших іграх”, – йдеться в твіті разом з фотографією скана одягу, на якій видно всі зморшки і сліди від опіків на матеріалі.

Твіттер-аккаунт студії сповнений таких коротких відомостей про розробку, як і профіль меліни джергенс, яка відповідає за втілення сенуа в життя. Раніше джергенс поділилася коротким відео про те, як вона була присутня на скануванні костюмів в ninja theory.

Незважаючи на анонс на виставці e3 2019, ninja theory повідомляє, що senua’s saga: hellblade 2 все ще не приступила до “повного виробництва” станом на липень 2021 року. За словами засновника студії таміма антоніадеса, hellblade була дуже особливою грою для студії ,тому “команда хотіла зробити щось особливе, і тому ми максимально ускладнюємо собі життя в цьому прагненні”.