Розробники myth of empires випадково видалили гру з steam

27

У розробників популярної китайської пісочниці великі проблеми з обслуговуванням гри.

myth of empires – варгейм пісочниця, що відкриває гравцям pve – і pvp-активності в красивому, але трохи мильному світі, орієнтованому на традиційні переваги азіатських гравців.

Незважаючи на нішевість і платну модель поширення, гра привернула значну кількість гравців, в тому числі із заходу, які лають погану оптимізацію і пінг, але старанно заходять в гру і доглядають за городами. Навіть зараз в грі животіють на полях битв і над грядками близько 40 тисяч гравців.

Розробникам myth of empires зі студії angela game вдалося випустити пристойну і відносно популярну гру, показавши себе талановитими дизайнерами. А ось технічні фахівці з них не дуже – звичні проблеми з серверами ускладнили проблеми з клієнтом гри.

Вони так і не змогли налаштувати адекватну перевірку паролів, усунути конфлікти з аутентифікації steam і різні питання безпеки облікових записів користувачів. Ситуацію посилили шахраї, які отримали доступ до інформації про користувачів, і тепер обманюють гравців і творців контенту натяками на причетність до розробників.

Щоб вирішити хоча б частину проблем, angela game регулярно відключає сервери для обслуговування. Натомість гравці отримують різні компенсації на зразок подвоєного досвіду. Так і 4 грудня розробники в черговий раз відключили сервери і почали старанно обслуговувати їх, в результаті випадково видаливши гру з steam. Власники гри не постраждали і можуть зайти в гру через бібліотеку, але всім іншим вона недоступна ні для покупки, ні для перегляду ігрових форумів.

Dear players,please be informed that myth of empires is temporarily not available on steam, we are working to communicate with steam and fix this issue asap. This situation doesn’t affect players who already purchased the game, and our updates will come into effect as planned. Pic.twitter.com/cwr2zleaua

— myth of empires (@mythofempires) december 4, 2021