Розробники продемонстрували новий геймплей babylon’s fall напередодні 3-ї стадії бета-тесту

26

Розробники зі студії platinumgames в ході сьогоднішньої трансляції представили новий геймплей кооперативногофентезійного екшену babylon’s fall . Трансляція відбулася надалі на 3-ій стадії бета-тестування, яка пройде з 15 по17 листопада на на pc, ps4 і ps5. Оформити заявку на участь у тестуванні можна на офіційному сайті гри.розробники подякували всім, хто брав участь в перших двохстадія тестування, завдяки аудиторії гра вже істотно змінилася, що можна спостерігати в представленій версії.

Новий геймплей демонструє численні поліпшення гри, засновані на відгуках гравців від попередніх 2 стадійбета-тестування. В значній мірі була змінена і покращенабоєва система, також істотним змінам піддаласявізуальна складова. На прохання спільноти, творці додали автоматичне регулювання складності в залежності від кількості гравців в групі. Крім того, гра обзавелася більш гнучкою сістемойподказок, а інтерфейс був поліпшений в бік большейінтуітівності.

Як можна бачити на представлених вище знімках екрану,platinumgames практично повністю відмовилися в результаті отсвоеобразной художньої стилістики проекту, виконаної в стилемасляного живопису, так як багатьом гравцям вона здалася надто турботою і заважає насолоджуватися грою. Ефект масляної живописітепер в меншій мірі помітний на об’єктах, що знаходяться поблизу міста, і помітно ослаблений на далеких планах. Картинка стала більш яскравою і чистою, в той же час не втративши своєї унікальності.babylon’s fall розробляється для ps4, ps5 і pc. Дати виходу проект поки не має.