Rtx 3070 в сітілінці набагато дешевше ніж скрізь

86

Китайська технологічна компанія huawei представила ще влітку прошивку harmonyos 2.0. З тих пір її отримало кілька десятків смартфонів, але виробник не забуває оновлювати програмне забезпечення, додаючи нові функції і покращуючи старі. Днями апдейт став доступний майже для десятків телефонів.

Виробник оновив операційну систему harmonyos 2.0 у флагманських моделях huawei p40, які були представлені в минулому році. Йдеться про стандартне видання з підтримкою мереж четвертого і п’ятого поколінь, а також про версії pro і pro+.

Тут же і флагмани huawei mate 40, які теж з’явилися в минулому році. Виробник випустив програмне забезпечення harmonyos 2.0 тільки для самих топових рішень – huawei mate 40 pro / pro+ і huawei mate 40 rs porsche design.

Сімейство huawei mate 30 теж в списку і теж не в повному складі. Оновлення операційної системи стало доступно тільки для версій з підтримкою мереж п’ятого покоління-mate 30 5g, mate 30 pro 5g, mate 30e pro 5g і mate 30 rs porsche design.

Крім того, компанія вирішила «освіжити» пз в двох згинаються смартфонах, які були анонсовані в 2020 і 2021 роках. Мова про huawei mate xs і mate x2. Оригінальна модель huawei mate x, яка вийшла на початку 2019 року залишилася без апдейту.

Без оновлення не залишили топові смартфони лінійки nova останніх двох поколінь. А саме huawei nova 7 і nova 8 разом з їх версіями pro. При цьому всі чотири девайса обладнані одним процесором, 7-нанометровим kirin 985.

Операційна система harmonyos для кожного з перерахованих смартфонів принесла кілька виправлень дрібних помилок. Також оновлення оптимізувало роботу програмного забезпечення, вирішило питання неправильного відображення скріншотів і усунуло проблему запізнілої реакції сенсора під час вхідного дзвінка.

Окремо відзначимо harmonyos 2.0 для флагманів поточного покоління huawei p50 і huawei p50 pro, які були анонсовані в середині літа нинішнього року. Вони отримали більш важливе оновлення операційної системи harmonyos, яке крім усього іншого поліпшила відеоможливості смартфонів. Апдейт має номер v2.0.1.163.