Samsung galaxy a03. Смартфон бюджетного класу з процесором unisoc і акумулятором ємністю 5000 маг готується до випуску

17

Згідно сплив на просторах мережі відомостями, компанія samsung готується до дебюту свого нового смартфона бюджетного класу, який отримає назву galaxy a03 .

Поки ще неоголошена і навіть неаносована офіційно новинка надійшла в американську федеральну комісію по зв’язку (fcc), де всі мобільні пристрої проходять тестування на відповідність місцевим стандартам перед дебютом на ринку.

У документації комісії galaxy a03 проходить під номером моделі sm-a032m. Ще вона його модифікація з номером моделі sm-a032f була помічена в базі даних geekbench.

На сайті fcc можна знайти відомості про те, що новинка samsung отримає непоганий акумулятор, ємність якого становить 5000 маг. Крім того, ми можемо розраховувати на процесор unisoc sc9863a для пристроїв початкового рівня.

Тестувався в geekbench зразок телефону мав у себе на борту 3 гб оперативної пам’яті, а працював він під управлінням операційної системи android.

Очікується, що дебют новинки може відбутися вже операційною системою microsoft windows на борту наступному місяці і нинішні витоку є вірним підтвердженням того, що ці припущення небезпідставні.

схожі матеріали: