Серіал на netflix викрили в нахабному плагіаті артів gta

10

Цілком закономірно, що відеоігри повторюють і відтворюють прийоми інших медіа — наприклад, кіно і серіалів. Але в 2021 році геймінг настільки глобальний, що тепер вже ці самі інші медіа почали надихатися інтерактивними розвагами. Іноді настільки сильно, що справа пахне відвертим і досить нахабним плагіатом.

Користувач reddit звернув увагу на колумбійський серіал el cartel de los sapos: el origen, який показують на netflix з липня 2021 року. Особливої уваги удостоїлася вступна заставка, яка дочиста відтворює арти з не потребує уявленнях grand theft auto v. Запозичення часом настільки сміливі, що справа цілком може дійти до суду і обернутися легкою перемогою для юристів take-two. Повну добірку порівнянь можна оцінити в оригінальному пості на reddit.

Варто відзначити, що джерелом «натхнення» послужила не тільки надпопулярна п’ята частина франшизи. Деякі зображення автори інтро умикнули з gta iv і навіть san andreas — подекуди їх перемалювали більше, в інших місцях менше. В цілому ж вийшла наочна ілюстрація мема про списану домашню роботу, яку треба було лише трохи міняти. Офіційних коментарів поки не надходило ні від netflix, ні від take-two, але з урахуванням курйозності ситуації їх цілком можна очікувати в найближчому часі.