Серії jak and daxter виповнилося 20 років

34

Jak and daxter: the precursor legacy поклала початок одній з найбільших платформних франшиз для playstation в епоху ps2. Ви не повірите, але сьогодні jak and daxter святкує своє 20-річчя, і в знак визнання цієї події naughty dog випустила оригінальний тизер-трейлер гри.

Ще в 2001 році jak and daxter прибули на playstation 2, щоб відзначити випуск консолі власним платформером-талісманом після успіху трьох ігор crash bandicoot на оригінальній playstation. На відміну від crash, naughty dog прагнула зробити jak and daxter з повністю відкритим світом-складне завдання, враховуючи обмеженість обладнання, і яка схвилювала евана уеллса (нині спів-президент naughty dog).

найбільше, чого я навчився, – це завдання розробки гри з відкритим світом без завантажувальних екранів! ми з самого початку мали намір спроектувати світ, а не рівні, як ми звикли в crash, і ми взяли за правило, що якщо ви щось побачите, то ви зможете дійти (або на човні, або долетіти!) до цього об’єкта, і що, коли ви досягнете будівлі або печери, ви зможете увійти всередину, і що всередині має бути простір перебуваючи в якому ви зможете бачити світ звідки ви прийшли. Це було нелегко!

У той час у playstation була «велика трійка»: jak and daxter, sly cooper, ratchet&clank. На жаль, з цих трьох франшиз jak і daxter були першими, хто припинив отримувати нові ігри, а останньою грою в серії була jak and daxter: the lost frontier в 2009 році для ps2 і psp, гра, яка не була розроблена naughty dog.