Sharkoon представила вентилятори з багатобарвним підсвічуванням shark disc і shark blades

53

Компанія sharkoon анонсувала вентилятори охолодження shark disc (прозорий) і shark blades (чорний), призначені для використання в настільних комп’ютерах ігрового класу. Прийом замовлень на новинки вже почався.

Тут і нижче зображення sharkoon

Пристрої мають діаметр 120 мм і товщину 25 мм.швидкість обертання крильчатки змінюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім) в діапазоні від 400 до 1400 оборотів в хвилину (±10%).

У конструкції застосований гідродинамічний підшипник. Середній час напрацювання на відмову становить не менше 50 тис.годин. Максимальний рівень шуму – 24,8 дба.

Модель shark disc оснащена багатобарвним підсвічуванням rgb на основі дев’яти адресованих світлодіодів. Формується потік повітря об’ємом до 82,35 кубометра на годину, а статичний тиск досягає 1,82 мм водяного стовпа.

Версія shark blades забезпечена підсвічуванням на базі 20 адресованих світлодіодів. Повітряний потік становить до 94,8 кубометра на годину, статичний тиск-1,16 мм водяного стовпа.

Керувати роботою підсвічування вентиляторів можна через материнську плату з підтримкою технології asus aura sync, msi mystic light sync, asrock polychrome і gigabyte fusion. Ціна новинок становить приблизно 10 євро.