Shroud: “counter-strike: global offensive-це гра для бумерів, а valorant занадто швидка для таких людей”

29

Колишній професійний гравець в cs: go майк shroud гржесік поділився своєю думкою стосовно середнього віку про-гравця в дисциплінах cs: go і valorant. За його словами,» бумерам ” в valorant не місце, так як ця гра вимагає більшої реакції.

Майк shroud гржесик:

valorant — це не гра для бумерів. Це просто факт. Ось cs: go-це гра для бумерів. А valorant занадто швидка. Справа не в тактиці, хоча, звичайно, ви можете виробити стратегію і все таке. Це більше про те, щоб кожен гравець міг адаптуватися і схоплювати все на льоту якомога більше-ось про що valorant.

З цієї причини shroud вважає, що наявність одного ” бумера» буде стримувати професійні команди, не кажучи вже про двох або трьох:

у вас повинно бути нуль траханих бумерів, якщо ви хочете бути на вершині валоранта, і це просто факт.

Деякі дослідження показали, що пік часу на реакцію людини припадає на 24 роки. Після цього він повільно знижується. За збігом, середній вік професійного гравця valorant також становить 24 роки. Є такі гравці в cs: go, яким вже за 30. Однак у valorant переважають молоді зірки, і shroud думає, що це буде тренд назавжди.

Після невдалого виступу на pgl major kraków 2017 майк shroud гржесік офіційно покинув cloud9 і професійний кіберспорт, закінчивши свою кар’єру кіберспортсмена в дисципліні cs:go. Майк почав виступати на про-сцені cs: go з 2013 року.