Швидкий пошук лікаря-нова послуга “яндекса»

29

«яндекс” допоможе знайти і вибрати лікаря: користувачам тепер не потреби шукати лікарів на сайтах клінік і збирати про них відгуки — сервіс сам покаже фахівців, яким довіряють люди.

Скористатися послугою можна в будь-якому місті країни, а у великих населених пунктах також є можливість звузити пошук до конкретного району або з прив’язкою до станції метро. Відомості будуть представлені в зручному для перегляду форматі і включають робочий стаж лікаря, де він приймає і скільки коштує консультація. Вибираючи профілі фахівців,» яндекс ” враховує безліч факторів, від затребуваності лікаря до його наукового ступеня.

Детальну інформацію про освіту та досвід лікаря можна знайти в його картці. Там же зібрані відгуки пацієнтів і рейтинги. Прямо з картки можна перейти на медичний сервіс або сайт клініки і записатися на прийом — через онлайн-форму або по телефону. Дані про лікарів “яндекс” отримує від партнерів — сервісів «ощадздоров’я», «продокторів», «напоправку» і zoon. Медичні організації та сайти можуть передавати інформацію про своїх фахівців через ” яндекс.вебмастер”»