Silicon power випустила захищений зовнішній жорсткий диск armor a66 ємністю до 5 тбайт

34

Компанія silicon power анонсувала портативний жорсткий диск armor a66, виконаний в захищеному корпусі. Новинка буде доступна в повністю чорному, а також синьо-чорному і жовто-чорному варіантах оформлення.

Тут і нижче зображення silicon power

Пристрій укладено в корпус підвищеної міцності, відповідний стандарту mil-std 810g. Накопичувачу не страшні удари і падіння з висоти до 1,2 метра. Сертифікація ipx4 означає захист від вологи і пилу.

Для обміну даними з комп’ютером застосовується інтерфейс usb 3.2 gen1, що забезпечує пропускну здатність до 5 гбіт/с.цей же порт служить для подачі живлення.

Серія armor a66 представлена чотирма модифікаціями-місткістю 1, 2, 4 і 5 тбайт. Дві молодші версії мають розміри 139,2 х 96,0 х 16,2 мм і важать 209 г. Габарити старших варіантів складають 139,2 х 96,0 х 24,0 мм, вага — 328 г.

На корпусі передбачений жолоб для кріплення з’єднувального usb-кабелю. Йдеться про сумісність з комп’ютерами під управлінням операційних систем microsoft windows, apple macos і linux. Супутнє програмне забезпечення sp widget пропонує різні інструменти для резервного копіювання, відновлення та захисту інформації. Відомостей про орієнтовну ціну поки немає.