Символ галочка: де знайти і як його поставити

517

Символ галочка не представлений на клавіатурі, але за допомогою спеціальних комбінацій його можна легко додати у ваше повідомлення, посаду або текстовий документ.

Розглянемо детальніше, як це можна зробити.

Зміст:

Види галочок + використання

Значок галочка (пташка, галка) – це спеціальний значок, який часто використовується для опису підтвердження чого-небудь.

Може зустрічатися в оформленні перерахувань або підкреслення думки. Прочитавши наступні інструкції, знайти і використовувати символ ви зможете самостійно.

Найпростіший варіант – це копіювання об’єкта з цієї статті. Існує кілька видів значка:

Якщо вам знадобилася галка для використання в одному реченні або фразу, просто скопіюйте потрібний елемент з допомогою його виділення та сполучення клавіш CTRL та C на клавіатурі.

Щоб набрати пташку на клавіатурі самостійно, необхідно використовувати кодування Unicode. Наберіть літеру U і +. Потім потрібно набрати код значка.

Цифрові позначення для різних видів галочок бувають наступними: 2713 (звичайний знак), 2714 (напівжирний шрифт), 2705 (позначка в квадраті виділена), 2611 (в квадраті звичайна).

Якщо комбінація U+2713 або інша не автоматично перетворюється в галочку, швидше за все, в документі не налагоджено автоматичне розпізнавання символів Юнікоду або ви вводите код неправильно.

В будь-якому браузері текст відразу буде перетворюватися в потрібний знак, тому ви можете сміливо набирати його в повідомленнях і різних постах.

Читайте також:

Чим відкрити документ Ворд: кращі аналоги звичного MS Word

Як зробити таблицю в Ворді – тисяча і один спосіб для всіх версій Word

5 способів зробити текст у рамці в MS Word – інструкції для всіх версій

Значок в MS Word

Всі, хто хоч раз використовував текстовий редактор Ворд знають, що виставлення спеціальних символів допомагає структурувати документ і зробити його легко читаним.

Значок галочки може знадобитися вам у процесі оформлення списку завдань, перерахування.

Недосвідчені користувачі виставляють знак за допомогою додавання в документ зображення з потрібним елементом. Такий підхід неправильний, адже він збільшує кінцевий розмір файлу.

Все можна зробити набагато простіше. Щоб поставити галку в Ворді, виконайте кілька наступних кроків.

  • Відкрийте документ у програмі MS Word будь-якої версії. Залежно від року випуску З розташування потрібних вкладок може відрізнятися;
  • Клікніть на розділ «Вставка»;
  • У правій частині панелі інструментів знайдіть пункт «Символ» і натисніть на нього;
  • У Випадаючому вікні натисніть на «Інші символи».
Символ галочка: де знайти і як його поставити

Рис.2 – головне вікно у MS Word

  • У спливаючому вікні ви можете знайти галочку, скориставшись одним із двох способів. Виберіть набір «Dingbats» і в запропонованому списку натисніть на потрібний елемент або в нижній частині віконця введіть код елемента в Юнікод (шістнадцяткова). Приміром, 2714. Ворд автоматично знайде об’єкт, який вам потрібен. Натисніть на нього і підтвердіть дію, натиснувши «ОК».
Символ галочка: де знайти і як його поставити

Рис.3 – спеціальні символи у Ворді

Після додавання галочки в тіло документа ви зможете застосувати будь-яке форматування: змінити колір, шрифт, тип заголовка і інші опції.

Вам це може бути цікаво:

Створення і вставка формул у Word — Покрокове керівництво

7 кращих онлайн сервісів для перевірки правопису

Онлайн розпізнавання тексту — ТОП-3 сервісу

5 безкоштовних програм для сканування і розпізнавання тексту

Відеоінструкції:

Як надрукувати символ, якого немає на клавіатурі

Природно знаючи коди символів, що можна друкувати навіть ті з них, яких немає на клавіатурі. Для цього, утримуючи клавішу ALT, набрати на цифровій клавіатурі код потрібного символу, починаючи з нуля. Ось приклади деяких символів, і коди для їх написання.

Як поставити галочку в Ворді?

Розглянемо, як поставити галочку в Ворді. Для установки пташки в Ворді потрібно використання не тільки меню «Символ», але і спеціального шрифту.