Скачать hd videobox+ (premium | без реклами) на андроїд

20

hd videobox (premium | без реклами) – незамінний додаток яке містить мільйони різних фільмів, серіалів і мультфільмів які ви зможете подивитися на своєму мобільному, андроїд пристрої в онлайн режимі. Hd відеобокс по праву вважається кращим на даний момент онлайн кінотеатром, його функціонал просто відмінний, а дивитися улюблене вигляді буде неймовірно зручно.

Після запуску програми ви потрапляєте на головну сторінку, за замовчуванням відразу завантажуються останні новинки і самі рейтингові відео фали. З лівого боку є колонка, де можна вибрати відео за категоріями, просто натисніть на ту категорію яка вам потрібна і через мить отримаєте величезний список.

Якщо потрібного фільму або мульта ви не виявили, просто скористайтеся пошуком, повірте через кілька секунд ви точно знайдете те що ікалі. Коли потрібний файл буде знайдений просто тапа по ньому пальцем, відкриється сторінка, де можна ознайомитися з описом і подивитися трейлер.

Після в цьому ж вікні зверху зліва натисніть кнопку відео і перед вам з’явиться список де можна вибрати якість відео, його дозвіл і озвучку. Так само потрібне вам відео можна завантажити безпосередньо на пристрій і дивитися в оффлайн режимі, просто натисніть на три точки праворуч від фільму і в меню натисніть завантажити.