Скільки років буде людині-павуку тобі магуайра в» немає шляху додому “

21

Ходять численні чутки, що тобі магуайр (як і ендрю гарфілд) знову зіграє свою версію пітера паркера в майбутній стрічці « людина-павук: немає шляху додому ». І хоча це все ще не підтверджено, більшість припускає, що це так, і, відповідно, вони будуть старше, ніж в той момент, коли їх бачили останній раз.

Якщо зупинитися конкретно на персонажі магуайра, то пройшло майже 20 років з моменту прем’єра першої частини трилогії « людина-павук » сема реймі, і на початку фільму вік пітера паркера становив близько 17 років. Старшокласник буквально зростає протягом всієї стрічки, досягаючи повноліття в кінці; дії фільму, як відомо, відбувається в 2001-2022 роках, а значить, пітер народився приблизно в 1984 році.

Події ” людини-павука: немає шляху додому » відбуваються приблизно в 2024 році, і таким чином, пітеру паркеру тобі магуайра має бути близько 40 років, і вік. Це менше, ніж самому акторові, якому 46 років.

Звичайно, клацання в кінці “месників: війна нескінченності ” і існування мультивселенной дещо ускладнюють ситуацію, і кожна версія пітера, як передбачається, прийшла з власної всесвіту, і ми не знаємо, чи трапилися там ті ж події, що і в основному таймлайні mcu, включаючи вищезгаданий клацання таноса.

Якщо чутки вірні, і тобі магуайр дійсно повернеться до ролі людини-павука в « немає шляху додому », очевидно, він буде найстаршим героєм з тріо «магуайр-гарфілд-холланд», і тим цікавіше буде на нього подивитися, оскільки, очікується, що саме він викличе у глядачів найбільше почуття ностальгії.