Слух: nintendo, можливо, працює над перевиданням metroid prime 1 для випуску в 2022 році

20

За словами авторитетного інсайдера nintendo емілі роджерс, nintendo цілком може працювати над перевиданням metroid prime 1 для nintendo switch.

Багато було сказано і написано про порт metroid prime trilogy на switch, і хоча багато інсайдерів продовжують стверджувати, що трилогія в кінцевому підсумку вийде на гібридній платформі, nintendo жодним чином не підтвердила існування такого ремастера. Після вчорашнього оголошення nintendo direct nintendo знову в тренді, і шанувальники зайняті спекуляціями про те, які тайтли будуть оголошені під час трансляції. Як і очікувалося, багато хто все ще сподівається на metroid prime trilogy, і відомий інсайдер nintendo емілі роджерс втрутилася в це питання через twitter.

Як згадував роджерс, вона не зовсім впевнена, що nintendo випустить всю metroid prime trilogy для switch, але, останнє, що вона чула, nintendo працює над перевиданням першої metroid prime, щоб відсвяткувати 20-річчя гри в наступному році.

” останнє, що я чула, nintendo була зайнята роботою над metroid prime 1, щоб відсвяткувати 20-річчя гри в 2022 році. Я не впевнена, чи отримаємо ми» трилогію ” або просто перевидання першої гри. Я схиляюся до другого, але я сподіваюся, що ми отримаємо перше».

Metroid prime була випущена для nintendo gamecube в 2002/2003 році. Гра є першою 3d-частиною в серії і першою грою в трилогії metroid prime. Колекція з трьох ігор prime, metroid prime trilogy, була випущена для nintendo wii в 2009 році. Трилогія зібрала нові функції поряд з візуальними поліпшеннями.