Сьогодні у фіналі pgl major stockholm-головного турніру з cs: go цього року — команда navi побореться за $1 млн

39

Головний турнір року з counter strike: global offensive цього року — pgl major stockholm 2021-проходить в ці дні в столиці швеції, стокгольмі. У фінал, який відбудеться сьогодні, 7 листопада, о 22:00 за московським часом, вийшли колективи французької організації g2 і української natus vincere (navi).

Вчора в півфіналах зійшлися команди g2 і heroic, а також відбулося снд-дербі navi проти gambit esports. Перший матч проходив у запеклій боротьбі і до кінця не було ясно, яка з команд вийде у фінал. Все вирішилося на останній, третій карті в серії овертаймів, де g2 без шансів закрили своїх данських опонентів, в результаті рахунок по картах склав 2:1.

Зустріч navi і gambit чекали багато, причому не тільки в снд, але і в усьому світі. Арена avicii, на якій проходить турнір, була заповнена величезним числом глядачів. Фаворитом всі вважали navi і підтримка у команди була колосальна. Колектив української організації продемонстрував впевнену гру і просто знищив опонентів з gambit з рахунком 2:0 за картками. Причому на другій карті з розгромним рахунком 16: 3.

У сьогоднішньому матчі також буде зіграно до трьох карт. Переможець отримає приз в $1 млн доларів. Колектив navi вважається безумовним фаворитом: букмекери дають на перемогу команди з снд коефіцієнт 1,22, тоді як на g2 коефіцієнт становить 4,3. Але g2 вміють дивувати, так що нас чекає дуже цікавий матч.