Sony все-таки дозволить безкоштовно оновити ps4-версії horizon forbidden west до ps5-версій

11

Кілька днів тому стартував прийом попередніх замовлень на horizon forbidden west. Сиквел популярної horizon zero dawn створюється для playstation як минулого, так і поточного поколінь, проте звичної в сучасній ігровій індустрії практики, коли власники «пастгенной» версії гри мають право на безкоштовне оновлення до версії «некстгенной», в даному випадку уникли — оновлення з ps4 до ps5 влилося б в додаткову 10-доларову «копієчку».

У мережі вибухнув справжній скандал, особливо, згадуючи той факт, що sony ще в минулому році обіцяла перехідним з ps4 на ps5 гравцям безкоштовне оновлення прийдешньої horizon forbidden west. Невдоволення гравців дісталося до вищого керівництва playstation в особі джима райана, і той визнав, що компанія допустила помилку. Всі покупці horizon forbidden west для playstation 4 отримають можливість безкоштовного оновлення до версії для playstation 5.

До релізу horizon forbidden west, втім, потрібно ще дожити в доброму здоров’ї — він запланований на 18 лютого. А там вже як пощастить-релізи ігор в наш неспокійний час переносять настільки часто, що це вже перестало викликати подив і невдоволення.