Стадія розробки, амбіції і склад команди: з’явилися перші подробиці ремейка star wars: knights of the old republic

14

Провідний продюсер aspyr media райан тредвелл (ryan treadwell) у публікації на сайті офіційного блогу playstation поділився першими подробицями анонсованого вчора ввечері ремейка star wars: knights of the old republic.

Джерело зображень: aspyr media

За словами тредвелла, команда aspyr media з нуля відтворює культову рольову гру bioware в новому форматі («з сучасними технологіями, функціями, графікою»), намагаючись при цьому зберегти «цілісність сюжету і персонажів».

Зокрема, тредвелл називає майбутній ремейк star wars: knights of the old republic «масштабним переосмисленням, що охоплює майже кожен аспект» оригінальних «лицарів старої республіки».

” хоча з дня дебюту kotor пройшло вже майже 20 років, вона досі залишається однією з найбільш обожнюваних ігор всіх часів. І тепер, коли перед всесвітом “зоряних воєн” відкрилися нові горизонти, спільнота шанувальників ще сильніше прагне повернутися в легендарну епоху захоплюючих сюжетів і драйву», — пояснив тредвелл.

Продюсер додав, що ремейк star wars: knights of the old republic поки знаходиться на ранній стадії виробництва, чим, цілком ймовірно, і пояснюється аскетичність анонсує тизер-трейлера.

Повідомляється також, що в команді переосмислення star wars: knights of the old republic складаються «справжні ветерани індустрії» поряд з кількома учасниками розробки оригінальної версії.

Ремейк star wars: knights of the old republic заявлений для pc і playstation 5. Гра створюється в партнерстві з lucasfilm games і sony interactive entertainment, тому і є тимчасовим консольним ексклюзивом японської приставки.