Кіберспорт в БК ggbet

3-15-2021
GGBet – Ставки на киберспорт в GGBet: обзор киберспортивной линии сайта ГГБет
 

Букмекерська контора ggbet

Ggbet спеціалізується на кіберспорті і представлений він дуже широко. У ggbet ставки розраховуються в найкоротші терміни…Широта лінії недостатньо велика навіть в найпопулярніших видах спорту, не кажучи вже про всіх інших…Клієнти хвалять величезну кіберспортивну лінію і трансляції на сайті…Лінія і розпис в лайві включає більшість значущих кіберспортивних подій. Розпис у спортивних подіях як і в прематчі – мінімальний…Також хочемо вам порекомендувати БК ggbet https://ggbet.tips/download/ ставки на кіберспорт.

Акції та бонуси

1 бонусна програма букмекерської контори ggbet досить скромна. Її правила викладені в окремому розділі – ggbet.ru/betting-bonus-conditions, але умови окремих акцій можуть змінюватися.

Приклади бонусних програм від букмекерської контори ggbet:

 • бонус на честь запуску сайту – активуєте код welcome в особистому кабінеті на сайті бк, вносите депозит у розмірі 300 рублів або більше, отримуєте 100% бонус на суму ставки до 5000.
 • бонусна програма «75% бонусу на поповнення». Спочатку бонус потрібно активувати в меню профілю, тобто в особистому кабінеті. Потім потрібно поповнити рахунок на суму від 500 до 15000 рублів. Після цього на рахунок зараховується бонус у розмірі 75% від суми депозиту. Бонус потрібно буде відіграти в 25-ти кратному розмірі.
 • п’ятничний кешбек 10% за ставки на кіберспорт.
 • кешбек 15% на спорт кожен вікенд.

Це приклади програм, які періодично запускаються букмекерською конторою ggbet. Можливо, незабаром нас чекають нові акції і програми лояльності від цього букмекера.

Як правило, в бк ggbet завжди є вітальний бонус для нових клієнтів, періодично виникають додаткові бонусні пропозиції, пов’язані з якимись конкретними спортивними подіями.

Гра з мобільного телефону

На даний момент додатки для windows phone або мобільних пристроїв, які працюють на ос андроїд або ios у букмекерської контори ggbet відсутні. Вони знаходяться в стадії розробки, сподіваємося, найближчим часом бк порадує своїх клієнтів такими програмами. Девелопери обіцяють зробити аплікацію повністю автономною, повнофункціональною і комфортною для постійного використання, включити в неї можливість перегляду відеотрансляцій в режимі live. Також очікується, що для користувачів, які завантажать і встановлять додаток на android або пристрій еппл, будуть доступні унікальні бонусні програми.

Додатки або клієнти для пк поки не розробляються, так як контора досить молода і пріоритетними вважаються інші шляхи розвитку. Очікується, що такі програми будуть запущені після виходу мобільних сервісів.

Мобільна версія сайту для комфортного входу зі смартфонів і планшетів у букмекерської контори ggbet є. Щоб зайти в неї, потрібно ввести в рядок браузера на мобільному пристрої звичайну адресу сайту бк, система направить вас на адаптований під екран гаджета інтернет-ресурс.

Дизайн, навігація і функціонал мобільної версії сайту букмекерської контори ggbet практично повністю відповідає характеристикам основного ресурсу. Щоб завантаження сторінок була більш швидкою, що актуально в разі використання мобільного інтернету, розробники прибрали деякі другорядні інтерактивні елементи. Але по суті нічого не змінилося, у беттора є доступ до всіх функцій і розділів основного сайту.

На головній сторінці мобільного сайту традиційно представлені головні змагання ігрового дня. У нижньому рядку, розташованому горизонтально є кнопки, які дозволяють зробити швидкий перехід в розділи прематч і лайв ліній, а також в розділи «вибране», «мої ставки». У мобільній версії беттору доступні такі функції:

 • можна створити аккаунт на сайті букмекерської контори ggbet, пройти ідентифікацію або просто увійти в особистий кабінет.
 • здійснювати всі необхідні фінансові операції-поповнювати депозит – виводити гроші з ігрового рахунку на банківську карту або електронні гаманці і т. Д.
 • користуватися повноцінною прематч і лайв лінією, робити ставки за типом ординар, експрес або система.
 • перевіряти купони укладених парі і знайомиться з результатами матчів, на які були зроблені ставки.
 • відстежувати історію своїх ставок, вести статистику вдалих парі.
 • переглядати вміст загального розділу “результати”.

На жаль, мобільна версія сайту поки не підтримує відеотрансляції матчів, але розробники запевняють, що і дана проблема буде незабаром вирішена. В цілому мобільний варіант сайту букмекерської контори ggbet добре адаптований і на 100% комфортний у використанні.