Ставки на матчі по cs go

7-15-2021

Вулкан Бет — VulkanBet и ставки на матчи cs go онлайн
 

Багато шанувальників counter-strike go через якийсь час вирішуються зробити ставку на матчі кс го, яка на їхню думку є фаворитом протистояння.  Але в першу чергу стикаються з проблемою вибору предмета ставки. Цим предметів можуть бути як скіни, так і реальні гроші. Також хочемо вам порекомендувати https://csgoeasybets.com/ru/ ставки на матчі по cs go .

Для початку необхідно зареєструватися на сайті будь-якої букмекерської контори, де потрібно ввести наступні персональні дані:

Ім’я та прізвище.

Адреса електронної пошти.

Згенерувати або придумати пароль.

Номер мобільного телефону.

Дату народження.

Країну проживання і місто.

Деякі контори не вимагають обов’язкової реєстрації, але позбавляють подібного користувача ряду можливостей (ставки на матч в лайві, перегляд трансляцій і т.д). Але без того є цілий ряд істотних переваг, які отримує людина, яка поставила ставку на матчі в кс го.Далі необхідно визначитися з матчем cs:go, на який і піде ставка. При цьому слід заздалегідь визначитися з платформою, з якої будуть списані кошти. Це може бути як електронний гаманець, так і банківська карта. Найчастіше, спосіб оплати і виведення коштів налаштовується в особистому кабінеті. Після виконаних дій можна приступати до перегляду матчу cs:go, благо на це є спеціальні стрімінгові сервіси – twitch.

Переваги ставок в cs go на матчі

Будь-який вид ставки має свої переваги, але найпоширенішою валютою при здійсненні ставки все також залишаються грошові кошти. Примітно, що робити ставки на матчі вигідніше, оскільки вони не вимагають авторизації в steam і подальшого підтвердження аккаунта в системі букмекерської контори. Сюди ж додається і той момент, що при ставці скінамінеобходімо створювати пропозицію по обміну, на що йде додатковий час.Важливим моментом є і те, що на гроші можна відразу придбати нові скіни, в іншому випадку просто зняти гроші з картки або перевести їх з електронного гаманця.Кожна ставка на команди кс го вимагає не стільки абсолютного знання положення в рейтингу, скільки фактичних знань суперника і їх результатів на обраних картах. Звичайно, передбачити ряд факторів, серед яких може бути мотивація, неможливо. Але на ділі виграшна ставка на матч кс го вимагає наявності певних знань про обидві команди в протистоянні.Як би там не було, ставки на матчі cs go за допомогою грошей мають свої переваги перед ставками на скіни. Також слід зазначити, що в разі перемоги скіни не можна монетизувати. Грубо кажучи, не можна продати їх, інакше як на внутрішню валюту steam. Цю валюту не можна вивести в реальні гроші, що безсумнівно погано.

Що необхідно для ставки на матч скінами?

Для ставки скінами потрібно авторизуватися на сайті букмекерської контори через steam і пройти аутентифікацію в guardian. Далі необхідно вибрати речі і прикинути орієнтовну вартість всієї ставки. Після створити пропозицію обміну з бк, де будуть відправлені вибрані скіни.Якщо результат матчу cs: go виявився передбачений тим, хто зробив ставку, то той отримує відправлені і додаткові скіни назад в свій інвентар. Як правило, додаткові скіни забираються у тих, хто програв.У разі поразки, всі скіни не повертаються, а на повноправній підставі передаються букмекерській конторі, в якому була здійснена ставка. У такому випадку варто зробити необхідні висновки, і наступного разу ретельніше продумувати всі ставки на кіберспорт.

Що говорить про вибір на користь ставок на матчі кс го скінами

Якщо вже й вибирати між предметом ставки, то необхідно знати переваги і ставок за допомогою скінів. Перше, що потрібно знати, так це основний плюс, а саме те, що поставити на матчі можна самі непотрібні речі і скіни, які в грі ніяк не знадобляться. Від цього значно знижується можлива гіркота втрати. З грошима так не вийде. Будь-яка сума може бути дорога.Іншою перевагою може служити і те, що отримані скіни можуть стати в нагоді для гри або наступних ставок на матчі кс го, якщо планується підвищення ризиків. Багато в чому ставки стануть не просто хорошим проведенням часу, але і цілком гідним фінансовою підмогою.Вибирати за допомогою чого робити ставку на матчі кс го – суто індивідуальна складова. У будь-якому випадку, виграш принесе чимало радості, що в майбутньому відіб’ється на подальшому бажанні здійснювати ставки в грі.