Стратегічна головоломка з елементами tower defense jars вийде на switch і pc

13

Видавець daedalic entertainment і студія mousetrap gamesанонсували вихід стратегічної головоломки з елементами towerdefense jars на nintendo switch і pc (steam) 20 жовтня 2021года.

є в цій книзі багато, що і не снилося нашим дітям.

Відправляйтеся разом з віктором в підвал його будинку, де вас ждетнеобычное пригода. Познайомтеся з неймовірними помічниками і небезпечними істотами, що таяться в мороці. Що за темні секрети під будинком? чому в цій загадковій книзі не вистачає сторінок? і звідки, чорт візьми, в підвалі взявся дракула?! доля всього світу лягла на тендітні плечі віктора! що ж буде попереду?порятунок світу або наганяй від мами?

мета проста-розбийте всі склянки!

Jars – це стратегічна головоломка з елементами жанру баштового захисту. Розбийте всі склянки і захистіть саркофаг! швидко продумайте стратегію, адже на кожному рівні свої перешкоди.

  • виразний візуальний стиль, натхненний класичними комедійними ужастиками. Намальовані від рукііллюстрації відмінно передають дух старого похмурого підвалу, додаючи трохи чорного гумору.
  • основний акцент гри зроблений на випадковостях і вмінні кнім адаптуватися. Ніколи не знаєш, що буде в склянці, тому ця знахідка так інтригує. Вас чекає пригода з множествомсюпризов: на кожному рівні нові механіки і унікальниеситуації!