Стратегії перемоги в доту 2

5-18-2021

У популярній кастомній грі dota 2 auto chess стратегії – це ключовий фактор перемоги, так як від вибору фігур і розстановки їх на шахівниці залежить результат поєдинку. Також хочемо вам порекомендувати пограти https://dota-bet.com/ru/tournaments/ , тут найкращі шанси на перемогу . Тому початківцям геймерам необхідно розібратися в тому, які в dota 2 auto chess комбінації є найефективнішими і допоможуть перемагати опонентів.

Стратегія в авто чесс доту 2

Багато починаючі кіберспортсмени вважають, щоб успішно грати в dota 2 auto chess варто тільки купувати сильні фігури і розраховувати на те, що їх навичок буде достатньо для перемоги над ворогами. Але поспішаємо запевнити-це помилкова думка, оскільки для виграшу потрібно добре розбиратися в механічної складової доту 2 chess.

В онлайн грі доту 2 авто чесс комбінації включають в себе героїв ближнього і далекого бою. Основна мета перших-приймати на себе шкоди, а других – атакувати суперників. Наприклад, магів слід ставити на другі позиції, але навіть така розстановка не приносить 100% перемоги, тому потрібно використовувати одну з двох стратегій:

1. Традиційний варіант. Якщо ви використовуєте центральну частину шахової дошки, то бажано двох персонажів ближнього бою без вміння стрибка на далекі відстані ставити в якості прикриття лучника або мага. На початковому етапі поєдинку це дозволить зберегти життя фігур з далеким типом атаки, і вони зможуть більше завдати шкоди суперникам або встигнуть вимовити заклинання.

2. Кутова стратегія. Це один з найбільш популярних варіантів розстановки фігур на шахівниці. Але робити це слід обережно, і підлаштовуватися під правильну збірку. По-перше, в кутку дошки не залишати порожніх клітин, тобто не ставити героїв зі стрибком, які після атаки звільнять місце для опонентів. У подібній ситуації краще розмістити їх на перші позиції, а за ними танків. По-друге, для захисту лучників, магів або танків потрібно поставити одного сильного героя.

Не бійтеся експериментувати, адже часом навіть найбезглуздіші на перший погляд в dota 2 auto chess стратегії дозволяють вигравати, не прикладаючи особливих зусиль.

Кращі комбінації в dota 2 auto chess

Всі ігрові герої в auto chess діляться за рівнями: слабкі, ціна яких становить 1 золоту монету і сильні, вартістю в 5 монет. Однак вони відрізняються не тільки грошовим еквівалентом, але і різними показниками: наноситься втратою, запасом хп, силою заклинань, а також корисністю в комбінації.

1. Воїни + маги

Така збірка в dota 2 auto chess має на увазі 6 сильних воїнів і 3 магів з будь-якої додаткової «живою одиницею». До сильних сторін даної комбінації відносяться: підвищена виживаність, максимальний контроль, великий магічної збиток в аое, героїв можна комбінувати вже на початковому етапі гри, не програючи поєдинки. До недоліків-відносно слабкий фізичний шкоди.

У цій стратегії авто чесс для доту 2 потрібно збирати наступних персонажів: «тіні» , «розор» , «кункка» , «люкан» , «ліна» , «крістал мейден» , «джаггернаут» , «акс» і «туск» .

Виходить багатошарова збірка в dota 2 auto chess, що складається з таких здібностей:

 • люкан + туск-додатковий шкоди від звірів;
 • кристал + ліна + розор-збиток від магів;
 • акс + джаггернаут-хп;
 • розор + тіні-знерухомлення;
 • туск + люкан + джаггернаут + тіні + аск + кункка-збільшення армора до 9 одиниць;
 • кристал + кункка + ліна + люкан-обеззброєння.

Крім пасивних поєднань, в даній стратегії для dota 2 auto chess персонажі ще відмінно між собою синергують. Наприклад, на полі бою в масовій атаці джаггернаут і кункка мають шанс завдати 500 шкоди. Крім цього, можна отримувати пасивний прибуток і не витрачати багато золота на отримання досвіду, адже другий рівень героїв піднімається дуже просто. Тому для доту 2 авто чесс стратегія «воїни + маги» входить в топ-3 і є, мабуть, найефективнішою комбінацією.

2. Тролі + чорнокнижники + демони

Ще одна досить ефективна комбінація для auto chess, яку слід застосовувати, коли на початковій стадії гри випали “антимаг” і “терорблейд”, так як ці персонажі вразливі перед тролями, чорнокнижниками і іншими демонами. Переваги стратегії для dota 2 auto chess: великий різноманітний шкоди і максимальний контроль, а мінуси – мінімальна виживаність, слабкість на ранньому етапі.

Дана збірка в доту 2 авто чесс передбачає такі фігури: «шадов шаман або раста» , «троль» , «батрайдер» , «віл доктор» , «некрофос» , «алхімік» , антимаг», «дум» і «терорблейд».

В результаті можна отримати наступні бонуси:

 • антимаг + терорблейд-деактивують посилення ворожих демонів, але тільки якщо серед них немає мисливців на демонів;
 • некрофос + алхімік + антімаг-знижують армор;
 • антимаг + батрайдер-щит зменшує шкоди до 45%;
 • раста + троль + батрайдер + віл доктор-швидкість атаки;
 • дум + терорблейд-шанс завдати 500 шкоди;
 • алхімік + віл доктор + некрофос-природний вампіризм до 30%.

Недолік подібної в dota 2 auto chess стратегії полягає у відсутність на ранній стадії сильних танків, а також вартість більшості героїв становить від 3 до 4 золотих монет, тому зібрати їх навіть до другого рівня досить важко. Отже, такою комбінацією потрібно грати від луз стрика або просто перечекати початкові етапи, намагаючись виграти в лейте і вдосконалити свої фігури.

Більше того, в деяких випадках використовуючи дану комбінацію для auto chess можна вигравати кілька разів поспіль. Але вінстрік можливий лише за умови випадання «антимага» або «терорблейда» на ранніх раундах. Також ви маєте можливість збирати будь-яких демонів з бонусом в 50% чистого шкоди, які будуть зустрічатися. Завдяки чому ця стратегія в доту 2 авто чесс перевершує більшість інших збірок і є оптимальним варіантом для початківця геймера.

3. Тролі + лицарі + чорнокнижники

Це досить поширена стратегія, адже вона включає сильні фігури, причому як поодинці, так і в комбінації. Зібрати таких героїв важко, але якщо вийде – то дана комбінація принесе багато перемог. Плюси стратегії для dota 2 auto chess: висока виживаність і універсальний шкоди (фізичний, магічний і чистий) до 50% від атаки. Присутні і одні мінус-без своїх здібностей ці фігури завдають суперникам мінімальної шкоди.

Така збірка для доту 2 авто чесс передбачає таких персонажів:» некрофос«,» алхімік«,» абаддон«,» троль«,» батрайдер«,» драгон кнайт«,» віл доктор«,» раста«,» омник «і» хаос кнайт”.

З подібної стратегії можна отримати хороші бонуси:

 • омнік + абаддон + хаос + драгон + батрайдер-щит зменшує шкоди до 45%;
 • віл доктор + троль + батрайдер + раста-30% швидкості атаки;
 • некрофос + віл доктор + алхімік-природний вампіризм до 30%;
 • некрофос + алхімік + абаддон-знижують броню ворога.

Ця стратегія гри відноситься до однієї з найміцніших комбінацій в доту 2 авто чесс. Через додаткового щита, скінів абаддона, а також регулярних хілів від некрофоса і омніка вибити кілька фігур на шахівниці auto chess практично неможливо. Одночасно з цим дізраптор і дум здатні заблокувати ключових героїв, оскільки такий контр пік залежить від своїх навичок.

4. Ельфи + звірі

У кастомній грі dota 2 chess комбінація «ельфи + звірі» досить сильна збірка, хоча і включає прості фігури, яких можна купити фактично в будь-якому раунді. Подібна стратегія для доту 2 авто чесс більш універсальна, оскільки геймер здатний в обидві сторони регулювати баланс між ельфами і звірами, залишаючись при цьому незмінно чинним.

Основні плюси комбінації dota 2 chess: завдяки сильному хилу і здатності «ухилення» – хороша виживаність і багато фізичної шкоди. Мінус стратегії-немає захисту від магічних атак. Така збірка для dota 2 auto chess передбачає наступні фігури: «фантом ассасин» , «ланая» , «трент» , «фурион» , «лон друїд» , «энчантрес» , «антимаг» , «виндранер» , «веномансер» і «санд кінг» . За бажанням допускається заміна ассасина/віндранера / ланаї на туска і люкана .

В результаті складаються наступні для dota 2 auto chess комбінації:

 • антимаг + виндранер + фурион,+ трент + ланая + фантом ассасин – 25% ухилення;
 • санд кінг + ланая + фантом ассасін-критичний удар до 450%;
 • веномансер + санд кінг + лон друїд + енчантрес-шанс завдати 500 шкоди.

Знаючи про ці чотири стратегії для доту 2 авто чесс, ви можете в будь-якому раунді зібрати оптимальний варіант під героїв, які вам випали під час ролу.